Ana Sayfa HAYAT Düğün Günü Cildinizin Mükemmel Olması Için İzleyeceğiniz Yollar

Düğün Günü Cildinizin Mükemmel Olması Için İzleyeceğiniz Yollar

Düğünlerde tüm dikketler gelinin üzerindedir. Her zaman gelinin güzelliği en çok konuşulan konulardan biridir. Her gelin, düğün gününde mükemmel görünmek ister ve bunun için çaba sarfeder. Uzmanlar gelinin mükemmel görünmesi için düğün öncesinde yapılması gerekenleri ortaya çıkardılar. Gelinlik, saç, takılar bir yana gelinin cildi özellikle odaklanılması gereken bir nokta.

6 Ay Önce

Lazer epilasyon tedavilerine başlayın. Eğer bıyık bölgenizde tüylenme varsa bu soruna köklü bir çözüm bulun. İsterseniz balayı için bikini bölgesi ve bacaklarınıza da epilasyon yaptırabilirsiniz.

Cildinizde akne, hiperpigmentasyon gibi sorunlar olabilir. Bu konuda bir dermatologdan yardım alın. Çünkü cildinizde bulunan bu sorunların giderilmesi uzun bir süre alabilir.

Yüzünüzde ince çizgiler oluşmaya başlamışsa, iğne ile dolgu yaptırabilirsiniz. Ancak bu işlemin doğru kişiler tarafından yapıldığına emin olun. Aksi halde düğün günü yapılan yanlışlıkların izlerini taşıyor olabilirsiniz.

Bu arada kaşlarınızla ilgili yeni bir düzelme yapmak istiyorsanız şimdi başlamanız iyi olur.

1 Ay Önce

Cildiniz üzerinde sorunlar olduğunu düşüyorsanız o zaman cilt soyma gibi bir seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Eğer cildinizde o denli bir bozukluk yoksa o zaman peeling ve cilt tonunu açmak için evde bazı yöntemleri uygulamaya başlayabilirsiniz. bir ay içinde bu uygulamalar sonuç vermeye başlayacaktır.

Gelinlik içinde gögüslerinizin nasıl görünmesini istiyorsunuz. Eğer büyük ve dolgun görünmesini istiyorsanız geçici implantlar deneyebilirsiniz.

2 Hafta önce

Teninizin bronz görünmesini istiyor olabilirsiniz. Beyaz gelinlik içinde bronz ten güzen görünecektir. Bunun bronzluk veren spreyleri deneyin. Böylece düğün günü kullanacağınız tonu birkaç deneme ile bulabilirsiniz.

1 Hafta Önce

Cildiniz üzerinden bulunan tüm ölü derilerin yok olması için peeling yapın. Daha derin bir temizleme işlemine girmeyin, cildiniz tahriş olabilir ve düğün günü kötü görünebilir.

1 ila 2 Gün Önce

Düğüne artık iki gün kaldığında evde cildinize parlıklık verecek maske uygulamanın zamanı gelmiş demektir. Maskenin formülü besleme ve nemlendirme üzerine olmalıdır.

Büyük gün

Cildinizi makyaj öncesinde oksijenle temizleyin. Böylece cildiniz temizlenip nefes alacaktır. Ardından kapatılcılarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu arada ellerinize bakım uygulamayı da unutmayın. Mutlaka nemlendirici sürün. Çünkü nikah yüzünüğüz için herkes ellerinize bakacaktır.

Paylaşın!

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Üzüm Şırası Nasıl Yapılır?

Yaz aylarında buz gibi şıra mükemmel bir içecektir. Sıra artık günümüzde neredeyse unutulmaya yüz...

Cildinizi Yenileyecek C Vitamini Serumu

Güneş hasarı, yaş, eski sivilce izleri ... Bunların hayatımızın farklı bölümlerinde cildimize hasar veren...

Sahte Esansiyel Yağı Nasıl Anlayabilirsiniz?

Esansiyel yağların, sağlık ve güzellik için çok fazla kullanım alanı ve yararları var. Ancak,...

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

253,444BeğenenlerBeğen
6,538TakipçilerTakip Et
442TakipçilerTakip Et
236TakipçilerTakip Et

En Popüler

Üzüm Şırası Nasıl Yapılır?

Yaz aylarında buz gibi şıra mükemmel bir içecektir. Sıra artık günümüzde neredeyse unutulmaya yüz tutmuş bir içecektir. Şıra, şerbet ve şuruptan farklı bir içecektir,...

Cildinizi Yenileyecek C Vitamini Serumu

Güneş hasarı, yaş, eski sivilce izleri ... Bunların hayatımızın farklı bölümlerinde cildimize hasar veren nedenler. Bununla birlikte, cildimiz hakkında en iyi şeylerden biri, kendisini...

Sahte Esansiyel Yağı Nasıl Anlayabilirsiniz?

Esansiyel yağların, sağlık ve güzellik için çok fazla kullanım alanı ve yararları var. Ancak, satın aldığınız esansiyel yağın, saf, gerçek bir olduğundan emin misiniz?...

Kör Makası Basit Bir Yöntemle Tekrar Keskinleştirin

Kullandıkça körelen makasları atmak ya da bileyci aramak yerine evde kolayla keskinleştirebilirsiniz. Körelen bir makasla, bir kağıdı ya da kumaşı kesmek için mücadele vermek gerekir....
Paylaşın!