Bronzlaştırıcı Kış Aylarında Nasıl Kullanılmalı?

0

Yaz aylarında güneşli plaj tatilleri ve kendiliğinden bronzlaşma dönemi şu sıralar yok. Eğer gideceğiniz bir davet sebebiyle bronz bir tene sahip olmanız gerekiyorsa o zaman bronzlaştırıcı kullanabilirsiniz. Peki nasıl? bronzlaştırıcıyı yaz aylarından daha farklı kullanmanız gerekiyor. İşte yöntemi…

Adım 1: Bronzlaştırıcı, sıcak bir görünümü taklit etmeye yardımcı olan, yıl boyu kullanılan bir güzellik aracıdır. Sonbahar veya kış için parlaklık bir ürün seçme söz konusu olduğunda, daha doğal bir yüzey elde etmek için mat ürünlere yönelin. Ürünü, kulak üstünden dudak köşesine kadar sürerek aşağı doğru hareket ederek rengi solup konturlayın.

Adım 2: Bronzlaştırıcının rengi önemlidir. Çok koyu renkler size sert bir görünüm verebilir. Daha az sert efektler için bronzlaştırıcının üzerine allık sürün. Kuru ciltler için krem bronzlaştırıcılar kullanılabilir. Ancak alacağınız kremin mat olmasına özen gösterin. Gül kurusu veya şeftali renkleri ideal renklerdir.

Adım 3: Kullanacağınız bronzlaştırıcı ile allığın birbirinden çok ayrı olmaması gerekiyor. Bunun için bronzlaştırıcı ile allığı bir fırça üzerinde toplayarak sürün. Yüzünüze parlaklık vermek isterseniz göz kapaklarının üzerindeki metalik göz farı kullanabilirsiniz.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.