Bronzlaştırıcı Losyon Nasıl Çıkarılır?

0

Rüya bronzluk mükemmel altın tonunda gelir, iz bırakmaz ve cildinize parlak bir ışıltı verir. Bununla birlikte, kendiliğinden bronzlaşan losyonlar affedilmez olabilir. Birçok ürün beklenmedik şekilde koyu veya turuncu bir renk tonu üretebilir veya düzensiz lekeler oluşturabilir. Bu durum sizi rahatsız ederse bronzlaştırıcıyı ev yöntemleri çıkarabilirsiniz.

Uzman Peeling
İstenmeyen bir bronzluktan kurtulmanın ilk adımı eksiksiz, aynı zamanda yumuşak, pul pul dökülmedir. Ürünü cilde zarar vermeden masaj yapabilen minik, pürüzlü liflere sahip yumuşak bir duş eldiveni tercih edin. Cildinizi duşta hafifçe ıslatın ve eldivene çeyrek boyutlu yağ uygulayın. Bronzluktaki boyayı ovalamak ve eşit bir dökülmeyi teşvik etmek için elinizi nazik ve geniş daireler halinde hareket ettirin. Yağı yukarıdan aşağıya doğru çalıştırmaya ve gizli renksiz alanları aramak için dikkatli olun. Doğal DIY Bronzlaştırıcı Losyon

Alternatif olarak, kendi ev kesenizi yapabilirsiniz. Yarım fincan karbonat tozu ile limon suyunu karıştırın. Karışımı nemli cildiniz üzerinde, tıpkı mağazadan alınan bir ovalamada yaptığınız gibi yapın. Limonun bronzlaşmayı önleyen ve cildinizi daha pürüzsüz ve yumuşak bırakan doğal asitleri vardır. Peelingden hemen sonra duşta durulayın.

Yatıştırıcı
Kötü bir bronzlaşma deneyimi, küvette rahatlamak için iyi şeylere yol açabilir. Sıcak bir banyo hazırlayın ve suya bir miktar yemek kaşığı yatıştırıcı banyo yağı ekleyin . Yumuşatıcı yağların cilde girmesini ve inatçı ten rengini kırmasını sağlamak için banyoda en az 20 dakika, ancak ideal olarak 30 dakika bekletin.

Banyoda, duşta bir kez daha durulayın. Artık yağları veya bronzlaşan ürünü çıkarmak için bir lif kabağı ile yıkayın. Cildinizin tonunu bile yumuşatmak için çok nazik, yatıştırıcı bir yol için hala bir bronzlaşma süresine sahipken bu işlemi her gün tekrarlayın. Bronzlaştırıcı Kış Aylarında Nasıl Kullanılmalı?

Profesyonel Yardım
Acele etmek asıl kaygınızsa ve cildinizden o rengi almak için birkaç sıcak banyoda bekleyemezseniz, profesyonel bir bronzlaşma sökücü almayı düşünün. Bu bileşikler, hassas cilde zarar vermeden bir gün içinde rengi soluyabilen özel asitler ve aşırı yumuşak ağartıcılar içerir. Kendiliğinden bronzlaşma losyonunu uyguladıktan sonraki ilk 4 saat içinde temizleme ürünlerinin en iyi şekilde çalıştığını unutmayın ; çok uzun süre beklemek ve sonuçları görmek için biraz daha fazla çaba gerekebilir.

Ürünü , genellikle cildi ıslatmayı ve durulamadan önce düz, hafif daireler halinde uygulamayı içeren üretici talimatlarını takip ederek kullanın . Her ürünün ne yapmak için formüle edildiğini mutlaka okuyun: Bazıları el ve ayaklar için tasarlanmış mendiller, bazıları ise tüm vücut için üretilmiştir.


Share.

About Author

Comments are closed.