Burun Bantları Yerine Ucuz Ve Doğal Cilt Temizleyicisi

0

Kış aylarında soğuk ve kuru havalar cildinize gerçekten zarar verebilir. Her hafta sonu bir spaya gidip lüks yüz bakımı yaptırmak muhteşem olsa da, bu çoğunluğumuz için mümkün değil. Ancak bu alternatif bir dinlenme ve rahatlama biçimini hak etmediğimiz anlamına gelmez!

Evde Spa
Spa’yı size getirmenin birçok yolu var! İster inanın ister inanmayın, muhtemelen gerekli olan malzemelerin çoğu mutfağınızda var. Bu ev spa uygulamalarından birine güzel bir örnek limon ve tuzlu yüz fırçalamasıdır. Hasarlı ve kuru cilde karşı harikalar yaratır, siyah noktaların giderilmesine yardımcı olur ve cildinizin daha önce hiç olmadığı gibi yumuşak ve yeni hissetmesini sağlar! Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin Benzoil Peroksit Nasıl Kullanılır?

Profesyonel
Sizin için küçük bir el kitabı hazırladık, böylece bu yüz bakımını evde de yapabileceksiniz. Sadece dört basit adımı var! Kısa sürede kendiniz gerçek bir profesyonel olacaksınız. Ayrıca, artık burun şeritlerine ihtiyacınız olmayacak.

Neye ihtiyacın var?
Ilık su
Yüzünüz için bir (yıkama) bez
Taze limon
Soyma bıçağı
Sofra tuzu Yumurta İle Siyah Nokta Bantı Nasıl Yapılır?

Adım 1
Gözeneklerinizi açmak için yüzünüzü ılık, ıslak bir bezle örtün. Bu peelingin etkisini optimize eder.

Adım 2
Limonu ikiye bölün ve bir limonun suyunu sıkın.

Adım 3
Limonun bir yarısı üzerine yaklaşık 1 çay kaşığı tuz serpin. Sonra diğer yarının suyunu tuzlu limonun üzerine dökün.

Adım 4
Dairesel hareketlerle limonun tuzlu yarısını tüm yüzünüze sürün. Cildinizin daha fazla hasar görmüş bölgelerine odaklanın ve gözlerden kaçının. Uzak Doğulu Kadınların Ciltleri Neden Pürüzsüz ve Genç


Share.

About Author

Comments are closed.