Büyük Göğüsler Nasıl Küçük Görünür?

0

Göğüs boyutu, giysinin vücudunuzda nasıl göründüğünü, kendinizi taşıma şeklinizi ve insanların size nasıl tepki verdiğini etkileyebilir. Büyük göğüsleriniz varsa ve küçük görünmesini istiyorsanız, yardımcı olacak teknikler var.

Beyaz veya açık renklerin aksine koyu renkler kullanın. Koyu renkler büyüklüğü gizlemeye yardımcı olur, açık renkler göğüsüne dikkat çekebilir. Göğüsleriniz Nasıl Küçültebilirsiniz?

İç çamaşır mağazasından bir küçültücü sütyen satın alın. Bu sütyenler, göğüsleri sıkıştırmak ve daha küçük görünmelerini sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Göğüslerinizi vücudunuza yakın tutmak için iki spor sütyeni takın.Spor sütyenleri ince olma ve iyi nefes alma eğilimindedir, bu yüzden iki tane giymek rahattır, destekleyicidir ve büyük göğüs görünümünü küçük gösterir. Uyurken Sutyen Takmak Göğüslerin Sarkmasını Önler Mi?

Bol giysiler giymekten kaçının. Bol giysiler, vücudunuzu gizlemek yerine daha büyük gösterebilir. Özel şekillendirilmiş kıyafetler yerine eğrilerinize uyan kıyafetleri seçin.

V yakalı üstleri giyin. V yaka gözleri göğüslerinizden çeker. Bedeninizi uzatan, boyunuzu vurgulayabilen dar boyunlu üstler kullanmaktan kaçının.

Göğüslerinizi kolyeler ile süsleyin. Takı, gözleri göğsünüzden uzaklaştırır ve diğer alanlara dikkat çeker. Yaka boyunca uzanan kolyeler seçin ve zıt etki yaratabilen uzun kolyeler yerine, dalma kolyeler kullanın. Küçük Göğüslü Kadınlar Nasıl Giyinmeli?


Share.

About Author

Comments are closed.