Cildinizi Doğal Olarak Beyazlatabilirsiniz

0

Cildiniz güveninizi etkiler ve başkaları için ilk izleniminizdir. Güneş kremi kullanılsa bile güneşte saatler geçirmek, cildinizde düzensiz pigmentasyona, çillere ve koyu lekelere neden olabilir. Cildinizi aydınlatmak ve beyazlatmak için pahalı peelinglere ve salon tedavilerine ihtiyacınız yok; kendi doğal kreminizi evde yapabilirsiniz.

Kızartma tavasını ocağa koyun. Isıyı orta dereceye kadar çevirin. Tavanın ısınmasını bekleyin. Koyu Renk İç Uyluk Bölgesini Beyazlatma Yöntemi

2 limon suyu ve 2 yumurta akını tavaya dökün. Karışımı, bir macuna kalınlaşana kadar sürekli karıştırın, sonra tavayı ocaktan alın ve ocağı kapatın.

Karışımı bir kavanoz veya kaba boşaltın. Kabı hava geçirmez bir kapakla kapatın ve soğutmak için buzdolabına yerleştirin.

Macunu hasarlı cildinize serinlettikten sonra uygulayın. Yüzünüz de dahil olmak üzere tüm cildinizde kullanmak güvenlidir.

Hamuru 15 dakika sonra yıkayın. Cildiniz istediğiniz gibi beyazlaşıncaya kadar her gün uygulayın. Güzel Bir Cilt İçin 5 Gece Kremi tarifi


Paylaş.

About Author

Comments are closed.