Dişlerinizi Karbon Tozuyla Bir Hafta Fırçalarsanız

0

Diş beyazlığı herkes için önemli bir konu. Gülümsediğinizde bembeyaz dişlerini ortaya çıkarmak gerçekten çok güven verici bir durumdur. Bu konuda çok şey yazılıyor ve iddialarda bulunuluyor. Bunlardan bir de aktif karbon tozu… Karbon tozunun dişleri beyazlattığı söyleniyor ama o kadar da ilgi görmüyor.

Aktifleştirilmiş karbon tozuyla dişlerin beyazlayıp beyazlamadığını test etmek istedik. Ticari olarak aktif karbonlar, odun, turba, linyit, kömür, mangal kömürü, kemik, Hindistan cevizi kabuğu, pirinç kabuğu, fındık kabuğu ve yağ ürünlerinden elde edilen karbonların çeşitli işlemlerden geçirilerek aktive edilmesiyle elde edilirler. Siz bulabiliyorsanız hindistan cevizi kabuğundan elde edilen karbon kullanın. (Kalojen ve Aktif Kömürlü Limonata)

Diş fırçanızı biraz ıslak hale getirmek için biraz suya daldırın; sonra silkeleyerek üzerindeki fazla suyu atın. Ardından fırçanızın başını aktif karbon tozuya batırın.
Fazla miktarda tozu silkeleyin ve fırçanın üzerinde kalan toz ile dişlerinizi fırçalamaya başlayın. (Aktif kömür ile cildinize maske yapın)
Dişlerinizi her zaman olduğu gibi normal 2 dakika boyunca fırçalayın. Ağzınız ve fırçanız simsiyah olacaktır. Bu siyahlığı gidermek için iyice ağzınızı çalkalayın. Bu esnada endişeye kapılmayın. Dişleriniz ve ağzınız siyah kalmayacak. (Aktifleşmiş kömürün her evde olması için 5 neden)

Bir hafta boyunca Aktifleştirilmiş Karbon Kullanıldığında Neler Oldu?
Aktif karbon zehirlenme için sıkça kullanılan bir ürün. Sindirim sistemi içinde mükemmel işler başarıyor. Peki dişleriniz için aynı başarıyı gösterebilir mi? (Saç detoksu ile sağlıklı saçlara sahip olun)

Bu testi bir hafta yapın. Ve ilk gün gülümseyerek dişlerinizin resmini çekin. Hergün 5 dakika dişlerinizi fırçalayın. Fırçalama sırasında asla beyaz giymeyin. Bir hafta sonra dişlerinizin yeniden resmini çekin. Aradakı farkı göreceksiniz.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.