El ve Dekolte bölgesindeki Yaşlanma Belirtilerin Yok Edin

0
Elimizdeki cildimiz çok incedir, bu da kolayca susuz kalmaya meyillidir, damarlar daha belirgin hale gelir ve tendonlar daha belirgin olur. Ama neyse ki, bu yaygın cilt yaşlanma problemini çözmek için pahalı bir cerrahi çözüme ihtiyacınız yok! Evinizde dakikalar içinde yapabileceğiniz basit, tamamen doğal bir karışım, cildinizin daha dolgun ve daha genç olmasını sağlayacak.
Bu tedavi cildinizde nemi tutmaya yardımcı olan mükemmel bir nemlendirici olan bal içerir. Ayrıca cildinizin pul pul dökülmesine ve parlatılmasına yardımcı olan laktik aside sahip yoğurt bulunur. Son olarak, bu tedavinin yıldızı, cilt besleyici Omega-3 yağ asitleri ile yüklü olan kelp tozudur !
Gerekli olan malzemeler
1 çorba kaşığı bal
1 çorba kaşığı sade yoğurt
1 çay kaşığı kelp tozu
Bal, yoğurt ve kelp tozunu küçük bir kasede karıştırın. Karışımı ellerinizin üzerine veya dekolte alanınıza uygulayın ve 10 dakika bekletin.
10 dakika geçtikten sonra, ılık bir bez kullanarak kelp karışımını yavaşça silin. Cildinizi nemlendirmeye ve ince çizgileri ortadan kaldırmak için haftada bir veya iki kez tekrarlayın!
Cildiniz vücudunuzun en büyük organı ve en görünür organıdır! Doğru ürünleri kullanmak ve güneşe maruz kalmayı sınırlamak, iyi bir cilt bakımının önemli unsurlarıdır ve sizi gelecek yıllar boyunca mükemmel hissetmenizi sağlar.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.