Göz Altındaki Koyu Halkaları Gideren Göz Serumu

0

Sinir bozucu koyu halkalardan rahatsız mısınız? Göz altındaki koyu halkalar, birinin yaşayabileceği en zor cilt sorunlarından biridir. İşte problemden kurtulmak için deneyebileceğiniz DIY doğal göz serumu.

Bu göz serumu için ilk bileşen aloe vera jelidir . Aloe Vera jeli sayısız markada mevcut olduğundan, güvendiğiniz ürünü alın. Bu serumu yaptığınızda yaklaşık 6-7 gün boyunca size yeterli olacaktır. Bunun için daha fazla yapmayın. Her hafta taze olarak yaparsınız. Göz çevresindeki ince çizgileri yok edin

Bir çay kaşığı aloe vera jeli ve bir çay kaşığı saf badem yağı kullanacağınız maddeler.

küçük bir kabın içine iki maddeyi de koyun ve iyice karıştırın. Bu ikisi, kendi başlarına karışmayacak olan karışmaz sıvılardır. Zamanla ayrılma eğiliminde olduklarından her kullanımdan önce bunları karıştırmalıyız.

Göz altı bölgesinde kuru bir cildiniz ve / veya kırışıklarınız varsa , her iki bileşenin miktarını eşit tutabilir veya daha fazla badem yağı ekleyebilirsiniz .

Serin bir yerde saklayın. Göz çevresindeki koyu halkalar ve şişkinliği gideren serum

Nasıl kullanılır:
Göz çevrenize bu karışımı parmaklarınızla çok nazik bir şekilde sürün. Göz çevresindeki alan yumuşak ve hassas olduğundan kuvvetli bir şekilde masaj yapmayın.

Ne Zaman Kullanılır:
• Yatağa gitmeden önce gece gündüz kullanın. Önce yüzünü yıkayın ve sonra yukarıda anlatıldığı gibi uygulayın.
• Ayrıca dışarı çıkmadığınız gün boyunca uygulayabilirsiniz. Göz altı torbalarından kurtulmanın 5 yolu

Bu Serum Nasıl Yararlıdır?
Badem yağı göz altı derisinin etkili bir şekilde temizlendiği bilinmektedir. Cildi esnekleştirir ve göz altı bölgesinde görülen ince çizgileri azaltır. Ticari olarak satılan göz kremlerinin büyük bölümünde ana madde badem yağıdır.

Ciltte kırışıklıkların oluşmasını geciktirir ve hali hazırda sarkık / kırışık cildi toparlar ve daha sıkı görünmesini sağlar. Böylece sadece hafifletmekle kalmaz, aynı zamanda cildi sıkılaştırır.
Badem yağı en az yağlı yağdır, dolayısıyla yüzünün yağlı olmasını sevmeyen kişiler de rahatlıkla kullanabilir. Çok yağlı bir cildiniz varsa, aloe veranın içeriğini daha fazla tutabilirsiniz.
Aloe vera cildi rahatlatır ve yorucu bir günün ardından sizi rahatlatır. Yoğun göz nemlendiricisi tarifi
Bu iki bileşen size koyu renkli halkaları ortadan kaldırarak net ve parlak bir cilt sağlar .
Karışımı makyaj temizleyiciniz yerine de kullanabilirsiniz. Yüzünüzü fazla yağlı bırakmadan makyajınızı temizler.
Bir göz serumu olmasına rağmen, vücudunuza bir bütün olarak faydalar sağlamak için haftada bir kez vücudunuzun her yerine uygulayabilirsiniz.
Deneyin ve sonuçları kendiniz görün.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.