Gözlerinizi Çekici Gösterecek Rimel Nasıl Sürülür?

0

Gözlerinize “Kedi Gözü” görünümü vermek istiyorsanız bu yazıyı okuyabilirsiniz. Kedi gözünü izlenimi vermek hiç de zor değildir. Bunun için rimeli nasıl süreceğinizi bilmeniz gerekiyor. Doğru şekilde rimel sürülmesi halinde birkaç dakika içinde çekik, kedi gözüne sahip olabilirsiniz.

Kirpiklerinizi çekik bir hale getirerek, dikkat çekici bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, kirpiklerinizin uzun olması gerekiyor. eğer kirpikleriniz uzun değilse, takma kirpik kullanabilirsiniz. çok doğal kirpikler satın alabilirsiniz. Kuruyan rimel yeniden nasıl canlandırılır?

Kedi gözü yapmak için kirpiklerinizi önce doğal görünümlü olarak boyayın. Ancak bu yöntemde kirpiklerin dış bölümlerine biraz daha yoğunlaşmanız gerekmektedir.

Doğal kirpik boyaması tamamlandıktan sonra 45 derecelik bir açıyla kirpiklerini içten dışarıya doğru yoğun bir şekilde boyayın.

Bu hareketi yaklaşık 5 kat olarak tekrarlayın. Böylece kirpikleriniz içten dışarıya doğru sertleşerek istenilen görüntüye sahip olacaksınız. Rimelin daha uzun süre dayanması nasıl sağlanır?

Kipriklerinizi boyadıktan sonra gözlerine kedi gözü gibi bir kalem veya eyeliner kullanılması halinde makyajınız tamamlanmış olacaktır. Gözleriniz badem şeklini alacaktır.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.