Hidrojen Peroksitle Güzelliğinize Katkıda Bulunun

0

Hidrojen peroksit, ev temizliğinde sizin en büyük yardımcılarınızdan biri olduğu kadar güzelliğiniz için de size yardımcı olur. Bu yazımızda Hidrojen peroksitin güzelliğinize ne gibi katkılarının olabileceğini ele aldık.

Saçınızın rengini açabilirsiniz

Saçlarınızın güneş ışığından renginin açılmış gibi görünmesini istiyorsanız, nemli saçınıza hidrojen peroksit püskürtün. Püskürtme sonra yıkamadan önce yaklaşık 10 ila 15 dakika saçın emmenisi bekleyin. Hidrojen peroksit ve sirke ile çok amaçlı temizleyici yapın

Saçınızı ağartın

Hidrojen peroksit. saçınızı ağartmak için mükemmel bir seçenektir. Kimyasal madde içermediği için güvenle kullanabilirsiniz.

El ve ayak tırnaklarınızı beyazlatın

Tırnaklarınızın beyazlaması için el ve ayak tırnaklarızın ucuna hidrojen peroksit koyun. Kısa sürede tırnaklarınızın beyazladığını göreceksiniz. Bu tırnak beyazlatmak için kanıtlanmış en doğal yöntemdir.

Dişlerinizi beyazlatın

Beyazlatıcı diş macunlarının içinde bulunan birincel madde hidrojen peroksittir. hidrojen peroksiti ayrıca ağız gargarası olarak da kullanabilirsiniz. Böylece bu ürünlere yüksek ücretler ödemek zorunda kalmazsınız. Hidrojen peroksit ile dişlerinizin dış yüzeyini beyazlatırken, ağzınızda bulunan mikrop ve bakterileri de öldürebilirsiniz. Böylece nefesinizde kötü koku varsa onları da yok edersiniz. Hidrojen peroksit için 4 şaşırtıcı kullanım alanı

Nasıl kullanılır

Standart diş macunu ile dişlerinizi fırçalayın. 2 çay kaşığı su ile bir çay kaşığı % 3 hidrojen peroksiti karıştırın. Bu karışımı ağzınıza alın ve dişlerinizin arasında gezdirin. Yutmamaya özen gösterin. Daha sonra su ile durulayın. Haftada iki veya üç kez tekrarlayın.

Akneleri temizleyin

Akneler rahatsız edicidir. Aknelerinizin bulunduğu bölgeye hidrojen peroksit uygulayın. Akneye neden olan mikropları öldürecektir.

Banyoda detoks yapın

Hidrojen peroksit ile banyo yapmak detoksifiye sağlar ve vücudu gençleştirir. Detoks banyosu hazırlamak için ılık su dolu küvetin içine bir fincan % 35 hidrojen peroksit dökün. Bahçede hidrojen peroksit kullanmak için 9 neden

 


Paylaş.

About Author

Comments are closed.