Hint Yağı İle 1 Ay İçinde Muhteşem Kaşlar

0

Hazırlayacağınız serum, yeni kaş büyümesini sağlamak ve mevcut kaşları gürleştirmek için besin dolu bitki yağlarının bir kombinasyonudur. İşte bir kaç içerikle kaş serumunun yapılışı.

Risinoleik asit konsantrasyonu, cildin ve saç derisinin pH’sını dengeleyerek daha iyi saç gelişimini sağlar. Hint yağı içindeki yağ asitleri ve E vitamini, saç dökülmesini önlemeye yardımcı olmak için saç kökünü güçlendirir. Hint yağı daha sağlıklı saçlar, daha uzun kirpikler ve daha dolgun kaşlar için mükemmeldir. Kaş Bakımı ve Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Hint yağına ek olarak, bu konsantre kaş serumu tarifi, tüyleri kökten uca takviye etmek, kalınlaştırmak ve yumuşatmak için dört ek besleyici yağ ve esansiyel yağ içerir.

E vitamini yağı, kıl folikülü hasarı için harikalar yaratır, sadece onarmayı değil, büyümeyi de sağlar.

Argan yağı ‘kuru’ bir yağdır, yani hafif ve çabuk emilir. Yağ asitleri, antioksidanlar ve E vitamini bakımından zengin, argan yağı, kuru veya hasar görmüş saçı nemlendirir.

Biberiye esansiyel yağı saç büyümesini uyaran ve kafa derisine masaj yaparken kepeklerin tedavi edilmesine yardımcı olan canlandırıcı bir yağdır. Kaş Dökülmesi Nasıl Önlenir ve Tedavi Edilir?

Kahve esansiyel yağı, hem erkeklerde hem de kadınlarda saç hücresi büyümesini uyaran kafein içerir.

Malzemeler
2 yemek kaşığı hintyağı
2 çay kaşığı argan yağı
1/2 çay kaşığı E vitamini yağı 2-3 kapsül
9 damla biberiye esansiyel yağı
9 damla kahve esansiyel yağı

Yapılışı
Hint yağı ve argan yağı bir kavanoza ekleyin. E vitamini yağı kapsüllerini içine sıkın. Uçucu yağ damlalarını ekleyin. Kapağı kapatın ve birleştirmek için sallayın. Kaşlarınız İçin Jel Hazırlayabilirsiniz

En iyi sonuçları elde etmek için sabah ve geceyi kullanın. İyice çalkalayın ve temiz bir rimel fırçasına batırın ve kaşların üzerinden gezdirin. Derin emilimini sağlamak için serumu ıslatılmış kaşlara 10-20 saniye masajla uygulayın. Makyaj yapmadan önce 5-10 dakika bekleyin. Birkaç ay içinde daha dolgun kaşlar göreceksiniz.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.