Kahverengi Saç Griye Nasıl Döndürülür?

0

Beyaz çıkan saçlarınızı yıllardır kahverengine boyuyorsunuz ama artık sıkıldınız mı? Saçlarınızı daha fazla boyamak istemiyorsunuz ama nasıl dönüşüm yapacağınızı bilmiyorsunuz. Saçınızın doğal gri rengine dönmesine izin vermek sıkıcı bir şey değildir. Gri Saça Geçişi Kolaylaştıracak 5 Tavsiye

Renk attırıcıyı kullanmak için eldiven takın. Saç çıkarıcınızın giysilerinize zarar vermemesi için boynunuza plastik bir pelerin veya havlu yerleştirin . Ekstra koruma için eski bir tişört giyin.

Paketin talimatlarına göre, tüm renk sıyırıcı şişesini uygulayın. Saçı bölümlere ayırın. Uygulamayı kafa derisi üzerinde santim santim başlayın ve uçlara doğru aşağı doğru çalışın. Çoğu marka, renk çıkarıcıyı saçınızda 25 ila 30 dakika bırakmanızı önerir, ancak kullandığınız markanın talimatlarını kontrol edin. Beyaz Saçların Sarıya Dönmesini Önleyebilirsiniz

Saçınızı yaklaşık beş dakika ılık suyla iyice durulayın. Durulama sırasında gözlerinizi kapalı tutun.

Saçınızı normal şekilde yıkayın, yumuşak bir şampuanla iyice köpürtün. Tüm saç sıyırıcıyı çıkardığınızdan emin olmak için yıkama işlemini tekrarlayın. Saçınıza nem katmak için ekstra zengin bir saç kremi kullanın.

Saçları gri renke boyayın. Bu kahverengi ile gri saçları daha pürüzsüz hale getirecektir. Rengi saç derisine köklerinize tamamen uygulayın. Saçın 25 ila 30 dakika veya paketin talimatlarına göre işlenmesine izin verin. Saçı yıkayın ve yumuşatın. Gri Saçları Nasıl Parlaklaştırırsınız?


Share.

About Author

Comments are closed.