Kaşlarınız İçin Jel Hazırlayabilirsiniz

0

Kaş jeli veya kaş pomadı duydunuz mu? Evet, kaşlar için jel var! Amaç kaşlardaki tellerin dökülmesini veya karışmasını önlemek. Kaşlarınızı daha da belirginleştirmek istiyorsanız hazırlayacağınız jele renk de ilave edebilirsiniz. hazırlayacağınız jel, satın alacağınızdan çok daha iyidir. Çünkü içinde kimyasal bulundurmayacaktır.

DIY Biberiye ve Lavantalı Kaş Jeli

İhtiyacınız olan rengin bileşimine göre, renk tonu için, siyah için aktif kömür, kahverengi için kakao tozu, kırmızı bir renk için pancar tozu ve soluk, kremalı bir görünüm için zencefil tozunu kullanın. Sadece açık bir kaş jeli istiyorsanız, bu adımı atlayın.

İhtiyacınız olan malzemeler
Renkli jel için renk seçenekleri seçin: siyah için aktif kömür; kahverengi kakao tozu; kırmızıya pancar tozu; veya solgun, kremsi görünüm için zencefil tozu. (isteğe bağlı)
1 tatlı kaşığı% 100 saf aloe vera jeli
Biberiye esans yağı 2 damla
3 damla lavanta uçucu yağı

Yapılışı:
Renkli jel için, istenilen renk elde etmek için gereken miktarı ekleyerek küçük bir kaba renk tonunu serpin. Aloe vera jelini ilave edin ve harmanlayın.
Uçucu yağları ekleyin ve karıştırın.

Nasıl kullanılır?
Önce kaş kıllarını istediğiniz şekle getirin. Temiz bir rimel çubuğu veya küçük açılı fırça kullanarak, kaş jelini uygulayın. İçerdeki kalın alanı yukarı doğru fırçalayın. Ardından kenarları dış kenara doğru fırçalayın. Bu, kaşlar için hoş ve doğal bir şekil verir.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.