Kate Middleton’ın Saçlarının Sırrı

0

Bazı gerçekler sonsuzdur: Çikolatalı kurabiyeler lezzetlidir, kediler çok komiktir ve Kate Middleton kesinlikle muhteşem saçlara sahiptir. Daily Mail Kate’in kuaförü Richard Ward ile bir röportaj yaptı ve saçlarınının sırrını paylaştı. Böylece siz de  kraliyet değerine sahip olan saçları elde edebilirsiniz.

kate-sac2

1. İyi bir dalga herhangi bir kesim görünümünü pahalı hale getirir
Özellikle ince saçlarınız varsa, iyi bir yıkama ile başlamanız gerekiyor. Saçlarınız en az% 75 ıslak iken kurutmaya başlayın. Ancak kurutmayı nazik bir şekilde yapın. İnsanların yaptığı en büyük hata, saçlarını çok sert bir şekilde kurutması ve daha sonra bir maşa ile sarmasıdır. Çok az miktarda ürün uygulayın. Örneğin argan yağı olabilir. Saçın kökünden uçlarına kadar ellerinizle uygulayın. Saçlarınızı dalgalandırmak için bigudi kullanın.

kate-sac3

2. Düzenli kesim yaptırın
Saçınızın sağlıklı uzaması için düzenli kesim yapılmalıdır. Kesim sırasında sağlıksız bölümler gittiği için saçınız çok daha iyi görünecektir. Yılda 4 kez saç kesilmesi öneriliyor.

kate-sac4

3. Uzun kahkül kadınsı yapar
Saçlarınızı sürekli olarak dalgalı olarak kullanıyorsanız uzun kahküller size farklı bir hava verebilir. Uzun kahkül kadınsı ve güzel birinin yüzünü ortaya çıkarabilir. ayrıca kahkül daha az bakım istediği için kullanımı daha kolaydır.

kate-sac5

4. Bir süre için büyük bir değişiklik yapın
Görünüşünüzle ilgili sıkılıyor musunuz? O zaman köklü bir değişim yapabilirsiniz. Saçlarınızı hiç olmadığı kadar kısa kestirin. Yapılacak bu kesim sizi monotonluktan kurtaracak ve saçlarınızın daha sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayacaktır.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.