Kimyasalsız Diş Beyazlatma Macunu Nasıl Yapılır?

0

Diş macununa ek olarak, leke çıkarma gücü vaat eden çok çeşitli beyazlatıcılar satın alabilirsiniz. İnsanlar dişlerini beyazlatmak için her yıl milyonlarca ürün kullanıyor. Ne yazık ki, güçlü ağartma özellikleri içeren bu ürünler diş eti tahrişine neden olabilir ve diş minesine zarar verebilir.

Gereksiz kimyasallardan kaçınmak için kendi doğal diş beyazlatıcınızı yapmayı deneyin. Bu beyazlatıcı sadece dişlerinizi temizlemeyecek, aynı zamanda beyaz pırıl pırıl bırakacaktır. Hindistan Cevizi Yağı ve Zerdeçal İle Diş Beyazlatma

Malzemeler:
1/4 bardak karbonat tozu
1/3 su bardağı hidrojen peroksit
4 damla nane esansiyel yağı

Yapılışı:
Tüm malzemeleri ve kavanozları toplayın. Karbonat tozu ve hidrojen peroksiti ölçün. Karbonat tozunu dikkatlice kavanoza dökün ve hidrojen peroksit ekleyin. İyice karıştırın. Esansiyel yağları ekleyin ve tekrar karıştırın. Dişlerinizi Beyazlatmak ve Güçlendirmek İçin

Her kullanımdan önce salladığınızdan emin olun. Karbonat tozu çok aşındırıcı olduğu için dişlerinizi haftada 2-3 kez fırçalayın.

Bu diş beyazlatma macunu haftada sadece 2-3 kez kullanılsa da, diğer günlerde yüksek kalitede doğal ve organik bir diş macunu kullanın. Doğal Diş Beyazlatma Tozu Nasıl Yapılır?


Share.

About Author

Comments are closed.