Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Krem Tarifi

0

Kırışıklıklar yaşlanma sürecinin doğal bir parçasıdır. Cilt yaşlandığında elastikiyetini kaybeder ve incelir, bu da kırışıklık, çizgi ve kırışıklıkların oluşmasına neden olur. Eczane rafları pahalı kırışıklık önleyici kremler ve nemlendiricilerle kaplıdır, ancak kendi tedavinizi evde çok daha az parayla yapabilirsiniz. Araştırmalara göre retinol olarak bilinen doğal bir A vitamini formu işe yarayabilir. Nemlendirici yağlarla birleştirilen retinol, etkili bir ev yapımı kırışıklık karşıtı nemlendirici krem ​​üretir. Kırışıklık Karşıtı Göz Serumu

Gül suyunu çok düşük ateşte küçük, reaktif olmayan bir tencerede ısıtın. Kaynatmayın.

Avokado yağı, badem yağı ve buğday tohumu yağı bir cam ölçme kabında birleştirilir. Ölçüm kabını 1 ila 2 santim su içeren küçük bir tencereye yerleştirin.

Tavayı ocakta orta-düşük ateşte yerleştirin. Suyu kaynamaya getirin, ısıyı düşürün ve hafifçe ısıtırken ara sıra yağları karıştırın.

Eriyene kadar lanolini içinde karıştırın, ısıyı kapatın ve ölçüm kabını tavadan çıkarın. Çırpma teli ile malzemeleri iyice karıştırın. Tazorac Kırışıklıklardan Kurtulmak İçin Nasıl Kullanılır?

Isıtılmış gül suyunu yağ karışımına çok yavaşça dökün ve çırpma teli ile sürekli karıştırın. Kalın ve kremsi bir kıvam elde edinceye kadar çırpmaya devam edin.

Sebze gliserin ve retinol serumu yağ ve su karışımına ekleyin. E vitamini kapsülünü delip içindekileri ekleyin. Tüm içerikler iyi birleşene kadar iyice karıştırın. Kırışıklıklar İçin Doğal Botoks Hazırlayın!

Sardunya esansiyel yağını ekleyin ve birleştirmek için tekrar karıştırın. Kremi bir cam saklama kabına dökün ve tamamen soğumaya bırakın. Kapağı kapatın, serin ve kuru bir yerde saklayın.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.