Kırışıklıklar İçin E Vitamini Maske Tarifleri

0

Yaşın ilerlemesi, güneş hasarı, kirlenme ve diğer çevresel faktörler cildinizde kırışıklıklara neden olur. Bunu önlemek için, cildi korumak ve her zaman sağlıklı tutmak gerekir. E vitamini bunun için idealdir. Evde E vitamini ile maskeler hazırlayarak kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz.

Cildinizde kırışıklıkların oluşması kaçınılmaz gibi görünebilir. Ancak, cildinizi nasıl besleyeceğinizi öğrenirseniz, kırışıklık gibi problemlerle karşılaşmazsınız. Evde doğal ürünler hazırlayarak cildinizin genç kalmasını sağlayabilirsiniz. Saç için E vitamini kullanmanın 8 nedeni

E Vitamini, cilt için en iyi besin maddelerinden biridir ve E vitamini kullanarak evde doğal maskeler hazırlayabilirsiniz.

Havuç, avokado, E vitamini maskesi
Maske için bir havuç, bir avokado ve birkaç E vitamini kapsülüne ihtiyacınız olacak. Avokado ve havucu püre haline getirin ve içine E vitamini kapsüllerini ekleyerek karıştırın. Karışımı yüzünüze uygulayın ve 20-25 dakika beklettikten sonra suyla durulayın.

E vitamini ve muz maskesi
2 adet E vitamini kapsülünü, 1 adet püre haline getirilmiş muzla karıştırın. Maskeyi yüzünüze uygulayın ve 20 dakika beklettikten sonra su ile yıkayın.

Her iki maskeyi de haftada birkaç kez kullanarak cildinizin kalitesini ve sağlığını iyileştirebilir, kırışıklıkları ve benzer sorunları önleyebilirsiniz. Bu maskeler cildinizin yenilenmesine ve ışıltısını geri kazanmasına yardımcı olur. Kırışıklıklar için doğal botoks hazırlayın


Paylaş.

About Author

Comments are closed.