Kırmızı Ruju Mükemmel Sürmenin En Basit Yolu

0

Ruj söz konusu olduğunda, kırmızı ruj kadınların vazgeçemediği renklerin başında gelir. Ama kırmızı ruju sürmek o kadar da kolay değildir. Kırmızı ruju en iyi şekilde sürmek için tüyoları öğrenerek, dudaklarınızı kusursuz yapabilirsiniz.

Kırmızı ruj doğru uygulandığında nasıl göz alıcı olabiliyorsa, yanlış uygulandığında da güzelliğinizi gölgeleyebilir. Peki kırmızı ruj nasıl mükemmel şekilde sürülebilir? Rujunuzun uzun süre çıkmamasının basit yöntemi

Dudaklarınızı bir diş fırçasıyla nazikçe fırçalayın ve besleyici bir dudak parlatıcısı ile nemlendirin. Dudak parlatıcısını rujunuzun altına sürerek, nemli bir görüntü elde edersiniz.

Sonra, rujun renginin daha iyi ortaya çıkmasını sağlayan ve dudaklarınızdaki pürüzlerin görünmesini önleyen dudak astarını uygulayın.

Artık zor kısım geliyor! Bir dudak kalemi ile dudaklarınızı dikkatle kenarlarından çizin. Ardından dudaklarınızı aynı dudak kalemi kullanarak doldurun. Küçük parmağınızı kullanabilir ve gölgeyi bütün dudak üzerinde yumuşak bir şekilde yayabilirsiniz. Evde ruj nasıl yapılır?

Alt dudaktan başlayarak, bir fırça ile kırmızı ruju sürün. Ardından aynı şeyi üst dudağınızda da devam edin.

Dolgun dudaklar için ruju sürdükten sonra dudak kalemiyle tekrar dudak kenarlarını belirginleştirin.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.