Daha Hacimli Kirpikler İçin Nasıl Rimel Sürülmeli?

0

Kirpiklerin uzunluğu ve hacimli olması bir kadın için önemli özelliklerden biridir. Ancak herkesin kirpikleri uzun ve hacimli değildir. Sizinde kirpikleriniz istediğiniz gibi hacimli değilse o zaman doğru şekilde rimel sürerek daha hacimli hale getirebilir ve yüzünüzde dikketleri gözlerinizine çekebilirsiniz. Kirpikleri Uzatan ve Güçlendiren Serum

Kirpiklerinize hacim sağlamak amacıyla bir katman daha eklemeniz gerekir. Bunun için gözlerinizi yıkayın ve kirpikleriniz halen ıslak iken gözlerinizi kapatın ve üzerine temiz gevşek bir fırça ile pudra sürün. Süreceğiniz pudra tüm kirpiklerinizi kapsamalıdır.

Kirpiklerinizin tamamı pudra ise beyaz olduktan sonra rimel ile kirpiklerinizi boyamaya başlayan. Önce yatay olarak bkirpik dibinden uçlara doğru rimeli sürün. Ardından 45 derecelik açı ile rimel fırçasını tutun ve iç ile dış kısımları boyayın. Boyama işlemini kirpikleriniz tamamı boyanıncaya kadar devam edin. Göz Şeklinize Göre Nasıl Kirpik Seçmelisiniz?

İsterseniz ikinci kat uygulaması da yapabilirsiniz. Yani tekrar pudra sürüp üzerine bir kat da rimel sürebilirsiniz.

Tabi sonuçlar mükemmel olacaktır. Gözleriniz gerçekten dikkat çekici olacaktır. İri ve parlak gözlere sahip olacaksanız. Bu tekniği uyguladığınızda kirpiklerinizin alt ve üst kısımları boyandığı için özellikle küçük gözlü kadınlar için doğru bir seçim olacaktır. Kuruyan Rimel Nasıl Yeniden Açılır?


Paylaş.

About Author

Comments are closed.