Koyu Tenli İnsanlar Ciltlerini Açabilirler

0

Daha açık tenli birçok insan, tenlerini daha koyu hale getirmek için uzun süre güneşe maruz kalmak suretiyle cildin zarar görmesini ve hatta riskini almak için para ödüyor. Aynısı tam tersi için de geçerlidir, bazı koyu tenli insanlar derilerinin rengini açmaya çalışıyor. Her cilt rengi güzel olsa da, sahip olmadığınızı istememek genellikle zordur. Birçok büyük marka cilt rengini açan ürünlere sahiptir, ancak oldukça pahalıya mal olabilirler. Cildinizin rengini açmak için daha basit yöntemleri uygulayabilirsiniz. Koyu Tenli Kadınlar Fondöteni Nasıl Seçmeli?

Koyu Cilt Nasıl Aydınlatılır?
Daha fazla güneşe maruz kalmaktan kaçının. Yaz aylarında veya tropik iklimlerde uzun süre dışarı çıkmayı planlıyorsanız, güneş kremi kullanın. Ve zaman zaman tekrar sürün. Bu, yalnızca daha koyulaşmamanızı değil, cildinizin daha açık renk olmasını sağlar.

Peeling
Vücudunuz sürekli deri döküyor. Bir peeling ürünü alın herhangi bir tahrişe neden olacak kadar zor olmasa da, lif kabağı cildinize doğru sıkıca bastırdığınızdan emin olun. Bu, cildinizin tonunu bir dereceye kadar otomatik olarak aydınlatan ölü cilt hücrelerini temizleyecektir. Sürekli ve iyileştirilmiş sonuçlar için, haftada bir veya iki kez tekrarlayın. Cildin Rengini Açan 3 Maske Tarifi

Cildinize doğal ürünlerle bakım yapın
Limon suyunun cilt renginizi nasıl aydınlattığını duymuş olabilirsiniz. Ancak bunu yapan tek ev ürünü değil. Süt, bal, meyan kökü doğal bir cilt açıcıdır. Hangisini kullanmayı tercih ederseniz edin, ürünü doğrudan cildinize uygulayın ve 15 dakika sonra durulayın. Eğer süt kullanıyorsanız, uygulamanın en iyi yolu, önce süte bir bez batırmak ve sonra cildinize sürmektir. Balla, daha düzgün bir kaplama için plastik veya silikon bastırma fırçasıyla uygulamayı deneyin. Vücudunuzun geri kalanında denemeden önce ürünü her zaman cildinizin küçük bir kısmında test edin.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.