Muz Kabuğu İle Yumuşak Ayaklar

0

Günde iki muz yemek, sizin için harika faydaları olabilir. Yine de çok fazla şeker içeriyor, bu nedenle şeker hastasıysanız, bu meyveyi yemeye dikkat edin. Muzu sık sık yerseniz daha fazla enerjiniz olur, kaslarınız daha az kasılır, mide asidiniz azalır ve bağırsak hareketleriniz artar. Muz yemek aynı zamanda kansızlığa da yardımcı olur, bu nedenle demir eksikliği varsa, muz yemek iyi bir fikirdir. Muz Kabukları Nasıl Değerlendirilir?

Gellik ayaklar için faydalarına. Ayaklarınızın her zaman bakımlı ve yumuşak olmasını istiyorsanız muz isteklerinize cevap verebilir. Meyvede bulunan amino asitler ve vitaminler, kuru ayaklarınızın kısa sürede tekrar yumuşak ve pürüzsüz olmasına yardımcı olacaktır.

Bu şekilde yapın
Muzu soyun, yiyin. Ayaklarınızı iyice temizleyin ve uygun şekilde kurulayın. Şimdi, muz kabuğunu alın ve kabuğun içini ayak tabanınızın üzerine sürün. Yumuşatıcı ve besleyici maddeler işini yapar ve ayak tabanlarınız tarafından emilir.
Ardından ayaklarınızı ılık suyla durulayın veya bir miktar ılık su ve biraz karbonat tozu banyosuna koyun. Daha sonra ayaklarınız üzerinde güzel bir vücut losyonu kullanın ve kuru, temiz çoraplarınızı giyin. Evde Muzdan Saç Kremi Yapabilirsiniz


Paylaş.

About Author

Comments are closed.