Pahalı Ürünler Kullanmadan Saçınızı ve Kirpiklerinizi Uzatabilirsiniz

0

Uzun saçlar, kirpikler veya gür kaşlara mı sahip olmak istiyorsunuz. Bunun için saçınıza ekler yaptırabilir, takma kirpikler takabilir veya kaşlarınızı boyayarak gürleştirebilirsiniz. tabu bunun için zaman ve para harcamanız gerekir. Bu yazımızda size doğal yollardan bunu nasıl sağlayabileceğinizi anlatacağız.

Hazırlaması yaklaşık iki saniye süren ev yapımı bir ürünü anlatacağız. Kolay bulunabilir üç malzemeyi birleştirmeniz yeterli olacaktır. Kirpikleri uzatan ve gürleştiren serum tarifi

Ev yapımı Saç,kirpik ve kaş Büyütme Serumu

Malzemeler

Hintyağı yağı

Avokado yağı

Hindistancevizi yağı

Şişe

Eski maskara (rimel) fırçası

Yapılışı:

Seçtiğiniz şişenin içine üç yağınızı ekleyin ve sallayarak karıştırın.

Eski rimelinizin fırçasını hiçbir makyaj malzemesi kalmayıncaya kadar temizleyin ve kurutun. Ardından şişeninin içine sokarak fırçanızı kullanabilirsiniz.

Rimel fırçası ile gürleşmesini ve büyümesini istediğiniz bölgelere istediğiniz kadar sürebilirsiniz. Saçınızı, kirpikleriniz, kaşlarınıza. Saçınızı hızlı bir şekilde uzatmanın 5 doğal yolu

Bu üç yağın hepsi serumun etkili olmasını sağlamaktadır. Ancak özellikle hintyağı kılların büyümesinden önemli rol oynamaktadır. Avokado yağı beslenmesine hindistan cevizi yağı ise nemlenmeyi sağlarak kılların uzamasına neden olmaktadır.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.