Saç Spreyi Yerine Deniz Tuzu Spreyi Nasıl Kullanılır?

0

Deniz tuzu spreyi en çok dalgalı saçlar yapmak için kullanılır, ancak ürün aslında bundan çok daha çok yönlüdür. Bu yazımızda deniz tuzu spreyi ile saçlarınıza nasıl şekil verebileceğinizi ele alacağız. Böylece saçınıza şekil vermek isterken birçok farklı ürün ve kimyasal almak zorunda kalmayacaksınız.

Plaj Dalgaları Yaratın
Saçlarınızı nemli hale getirin, sonra geniş dişli bir tarak kullanarak tarayın.
Temiz saçınıza deniz tuzu spreyi eşit olarak sıkın, sadece köklere çok fazla sıkmayın. saçlarınızı bölümler halinde elinize alın ve yukarıya doğru sıkıştırın. Spiral olarak, saç telleri birbirini tutmalı ve doku oluşturmalıdır. Tüm saçınızı bu şekilde sıktıktan sonra kendi halinde kurumasını bekleyin. Saçınız kuruduğunda plaj dalgasına sahip olacaksınız. Sağlık ve güzellik için mucize “Deniz Tuzu”

Dağınık saç Yaratın
Normal veya nemlendirici şampuan kullanarak saçlarınızı yıkayın, daha sonra saçınızı kurutun. Saçınızı deniz tuzu spreyi ile hafifçe nemlendirin. Plaj dalgasından farklı olarak bu kez köklere de deniz tuzu uygulayın. Deniz tuzu spreyini çok kullanırsanız saçlarınız ağırlaşabilir. Parmaklarınızı saçlarınızın arasında geçirerek kuruyuncaya kadar sallayın. Böylece saçlarınız doku kazanacak, biraz kabarık, hafif dalgalı olacaktır. İstediğiniz noktaya geldikten sonra saçlarınızı taramayın. Deniz tuzu spreyi nasıl yapılır?

Gevşek bukleler Yaratın
Saçınızı yıkadıktan sonra bölümlere ayırın ve sıkı topuzlar meydana getirin. Saçınızı bu şekilde kuruduktan sonra açın ve üzerine az miktarda deniz tuzu spreyinden sıkın. Deniz tuzu spreyi sıktıktan sonra bukleleri elinizle sıkıştırın. Ancak çok fazla oynamayın çünkü saçınız düzleşebilir. Bu şekilde kurumaya bırakın.

Düz Saç yaratın
Bu uygulamayı yapmadan önce saçlarınızın 24 ila 48 saat arasında yıkanmamış olması gerekiyor. Deniz tuzu spreyi, düz, günlük saçlara stil vermek için iyi bir yoldur. deniz tuzu kullanarak yıkamalar arasında saçınızın iyi görünmesini sağlar. Saçlarınıza iyice deniz tuzu sıkın. Saçınızı deniz tuzu spreyi ile karıştırın, kökten uca kadar çalışın. Saçınızı biraz nemli hissedeceksiniz. Geniş dişli bir tarak iye saçınızı tarayın. Düz bir şekilde taramak yerine dışa doğru taraklamak önemlidir. Düz bir şekilde tararsanız deniz tuzu yayılacak, ancak saçınızda çok fazla kalmayacaktır. Deniz tuzu sabunu nasıl yapılır?

Topuz ve Örgü Saçları Sağlamlaştırın
Saçlarınızı yıkayın ve kurutun. Saçlarınızı deniz tuzu spreyi ile kaplayın. Kökten ucuna kadar. Ürünü saçlarınız boyunca eşit olarak yaymak için bir tarak kullanın.
Oldukça bol miktarda deniz tuzu spreyi uygulayın. Saçınız dokunulduğunda biraz nemli olmalı, ama gözükmemeli ya da hissedilmemelidir. Saçınızı en sevdiğiniz şekilde toplayın. Topuzunu yaptıktan sonra bir kez daha deniz tuzu spreyi sıkın. Bu şekilde saçınızın kurumasını bekleyin. Deniz tuzu spreyi ile topuzunuz çok sağlam ve uzun ömürlü olacaktır.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.