Sarı Kantaron Yağı İle Cilt Nasıl Yenilenir?

0

Sarı kantaron yağı ile cildinizdeki sivilce veya sivilce izlerinden kurtulabilirsiniz. Yüzünüzdeki sivilceli bölgeye pamuk uygulayarak akne tedavisini kolayca uygulayabilirsiniz. Alerjik bir cildiniz varsa, doktorunuzun gözetiminde kullanmak alerjik reaksiyonları önlemeye yardımcı olacaktır.

KANTARON YAĞI CİLDE UYGULANIR Mı?

Sarı kantaron yağını cildinizi temizledikten pamuklu çubukla cildinize sürün ve yarım saat beklettikten sonra yıkayın. Haftada birkaç kez tekrarlayabilir ve daha parlak ve daha canlı bir cilde sahip olabilirsiniz. Sarı Kantaron Yağı Ne İçin Kullanılır?

SAÇ İÇİN SARI KANTARON YAĞININ FAYDALARI

Kantaron yağı saçlar için de çok yararlıdır. Duştan bir saat önce kafa derisine yağ ile nazikçe masaj yapın. Saçlar daha sonra hafif bir şampuanla yıkanır ve bol su ile durulanır.

Saç dökülmesini önler.
Saçtaki kepeği durdurur
Saçınızın ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri sağlar.

Kullanımı

ÇAY: 1 çay kaşığı sarı kantaron 1 su bardağı kaynamış suya konur. 5-10 dakika demleyin. Boşaltın. Günde 1-3 kez kullanabilirsiniz. Depresyon İlaçlarının Alternatifi Sarı Kantaron Otu Mu?

Tentür: 1 bardak sıcak suya veya melisa çayına 2 veya 3 damla ekleyin.

KAPSÜL / TABLET: Belirli seviyelerde temel bileşenler içeren ürünler üzerinde bir dizi çalışma yapılmıştır. % 0,3 hiperisin veya% 3-5 içermesi önemlidir. Bu ürünler için günlük doz 900-1500 mg arasındadır. Sarı Kantaron Yağı Yapımı


Paylaş.

About Author

Comments are closed.