Sütyenden Kol Altınız Taşıyorsa

0

Sütyeninizin kenarından taşan koltukaltı bölgelerinin yanında birkaç gevşek parça olduğunu fark ettiniz mi? Bu koltuk altı yağından nasıl kurtulacağımızı biliyoruz ve size nasıl olduğunu söyleyeceğiz!

Koltuk altı yağı kendiniz hakkında oldukça güvensiz hissetmenize neden olabilir, ama ondan kurtulmak için aşağıdaki egzersizleri yapabilirsiniz. Yarasa Kollardan Kurtulmak için Bu Egzersizi Yapın!

Kardiyo ve gücü
Koltuk altı yağından kurtulmak için çalışmak istediğinizde, egzersiz rejiminizde kardiyo ve kuvvet antrenmanına odaklanmak önemlidir. Bununla özellikle göğüs ve sırt bölgesine odaklan. Aşağıdaki egzersizleri yaparak, koltuk altı yağınızı özellikle hedef alacaksınız ve yok olmaya başladığını göreceksiniz.

Göğüs çalışması: Bu egzersiz için bir çift küçük ağırlığa ihtiyacınız olacak. Sırtınıza yaslanın ve ağırlıkları tutarak avuçlarınızı yukarı bakacak şekilde kollarınızı yana doğru açın. Ağırlıkları göğsünüzün üstünde bir araya getirerek dirseklerinizi hafifçe bükün ve ardından kollarınızı tavana doğru kaldırın. Bu Yüz Egzersizleri Sizi Daha Genç Görünür Hale Getirebilir

Kendinizi Yukarıya çekin: Bu, koltuk altı yağıyla mücadelede çok etkili bir yoldur. Kendini yukarı çekmek oldukça zordur, eğer başaramazsan küçük bir tabure kullanabilirsin. Bunun için en önemlisi pratik yapmaya devam etmektir!

Dambıl kaldırma: Karnınızın üzerine yatın ve bacaklarınızı dik tutmaya çalışın. Küçük ağırlıkları tutarak, kollarını yana doğru açın. Ardından, kollarınıza bacaklarınıza doğru geri gelin ve ardından başınızı ve göğsünü yerden kaldırın. Göğüslerinizi yere geri indirirken kollarınızı tekrar yanlara doğru hareket ettirin.

Yüzme: Bu egzersizle tüm vücudunuzu çalıştıracaksınız. Karın üstü yatın ve kollarınızı ve bacaklarınızı uzatın. Onları kaldırın ve yüzme hareketleri yapın. Gıdıyı Yok Etmek İçin Basit Egzersizler

Bu egzersizleri her gün 15-20 dakika boyunca yapmayı deneyin ve birkaç hafta içinde net bir fark göreceksiniz. Bunun dışında elbette sağlıklı beslendiğinizden emin olmalısınız.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.