Yaşlanmayı Durduran 4 Doğal Formül

0

İnsanların yaşları ilerledikçe göz ve burun çevrelerinde kırışıklıklar oluşmaya başlamaktadır. Bunun sebebi ise insanın doğduğu andan itibaren her 28 günde bir derisinin yani cildinin yenilenmesidir. Her 28 günde bir eski deri yani milyonlarca ölü hücre vücuttan atılmaya çalışılmaktadır. Aşağıdaki 4 altın öneri bu kırışıklıkları geciktirmeye yardımcı olacaktır.

1-Yaşlanmayı durduran buz terapisi: 2 demet maydanoz, 1 su bardağı doğal meyve suyu, 2 yemek kaşığı mısır unu malzemeleri karıştırılır. Buz torbasına doldurulur. Her akşam bu karışım yüzde kırışıklık olan bölgelere uygulanır. Fakat önemli nokta sigara dumanı, kirli hava ve is olan yerlerde durulmamalıdır. Bu uygulama yapıldıktan sonra güneş ışınlarına da maruz kalınmamalıdır. Organik Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi Nasıl Yapılır?

2-Gözenekleri sıkılaştıran sabun: 1 çay bardağı maden suyu, 1 yemek kaşığı sıvı sabun, 1 çay bardağı kolonya, yarım çay kaşığı karbonat, serçe parmak büyüklüğünde kesilmiş iki tane salatalık dilimi karıştırılır. Bir cam kavanozda bu karışım ara ara karıştırılarak bir hafta kadar saklanmalıdır. Bu karışım bir hafta bekledikten sonra pamuk ile tampon yapılarak yüzdeki kırışıklık olan yerlere sürülebilir. Günde 3 kez uygulama yapılabilir. Cilde sürüldükten sonra istediğiniz kadar bekletip sonrasında iyice durulamalısınız. Bu işlem cildin hızlı şekilde toplanmasını sağlayacaktır. Yaşlanma Karşıtı (Anti-Aging) En İyi 10 Esansiyel Yağ

3-Altın süt: 2 tatlı kaşığı zerdeçal, 1 çay bardağı suyu iyice karıştırıp ocağa koyunuz. Ocakta ısınmaktayken sürekli karıştırınız. Dibe çökmemesini sağlayınız. Krema kıvamına gelince ocaktan alınız. Bu karışım soğuduktan sonra, ballı ılık sütün içine yarım çay kaşığı kadar karıştıp sabahları düzenli olarak içebilirsiniz. Etkisi uzun bir zaman dilimi içinde görülecektir. Bu karışımı cam bir kavanoza koyarak 1 aya kadar buzdolabında rahatlıkla saklayabilirsiniz. Yaşlanma Karşıtı Göz Kremini Evde Yapabilirsiniz

4-Yüz temizleyici ve Botoks etkisi: 1 çay kaşığı tuz, 1 çay kaşığı bal, 3 kaşık patates nişastası, 1 çay kaşığı karbonat ve aldığı kadar limon suyunu iyice karıştırınız. Tuzu, kaya tuzu olarak kullanmanız daha iyi olacaktır. Bu karışımı yumurta akı kıvamına gelene kadar karıştırınız. Önce normal sabun kullanıp cildi temizleyiniz. Daha sonra masaj yapar gibi yüzünüze kremi yedirerek sürünüz. Bir süre krem yüzünüzden tane tane dökülecektir. Renginin siyaha döndüğünü göreceksiniz. Onlar sizin ölü hücrelerinizdir. Bu işlem haftada iki ya da üç gün uygulanabilir. Yaşlanmayı Hızlandıran 10 Cilt Bakımı Hatası (Nasıl Düzeltilir?)

Bu 4 karışım kullanmaya devam ediniz. 6 ay gibi çok kısa bir süre içinde cildinizde çok güzel tepkiler alacaksınız. Kullanımı bırakmamaya çalışınız çünkü ölü hücreler üremeye devam edecektir. Bu açıdan bu işlemi 6 ay süresince kullanıp aradaki farkı görünüz.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.