Yeşil Çay ile Cildinizi Gençleştirin

0

Cildiniz biraz yorgun mu hissediyorsunuz? Cildinize yeşil çay ile ovarak destek verebilir ve eski canlılığını yeniden sağlayabilirsiniz. Evinizde uygulayabileceğiniz bu tarifle cildinizin parlak, canlı ve pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz.

Yeşil çay cildinizi sağlıklı ve güzel bir parlaklık verir, cildinizdeki kiri ve yabancı maddeleri temizler. Yeşil çay, cilt üzerindeki lekeleri ve izleri de azaltmaya yardımcı olan harika bir anti-inflamatuar olduğunu unutmayın. Yeşil çay ile yapabileceğiniz yüz kürleri

İhtiyacınız olacak malzemeler

2 yeşil çay poşeti

1 su bardağı beyaz şeker

½ yumuşak ya da erimiş fincan ¾ hindistancevizi yağı (eğer yapacağınız ürünün çok yağlı olmasını istemiyorsanız o zaman daha az hindistan cevizi yağı kullanabilirsiniz. Ya da tam tersi de olabilir)

İsteğe bağlı 1 çorba kaşığı öğütülmüş dondurularak kurutulmuş edamame fasulye Yeşil çay sivilce için ne kadar etkili?

Yapılışı:

Tüm malzemeleri karıştırın. Bunu yaparken yeşil çayı poşetini çıkarın ve toz halinde malzemenin içine dökün.  ve banyo lifinin üzerine koyarak vücudunuza uygulayın. Hindistan cevizi yağı, hazırlanan ürünün vücud üzerinde daha kolay kaymasını sağlayacaktır. Ovma işleminin ardından vücudunuzu durulayın. Hindistan cevizi yağı kullandığınız için ayrıca nemlendirici kullanmanız gerekmeyecektir. Farklı cilt tipleri için 10 yeşil çay maskesi tarifi

Yaptığınız ürünü hemen kullanmayacaksanız veya kullandıktan sonra fazla geldiyse ağzı kapalı bir kavanoz içinde saklayın.


Share.

About Author

Comments are closed.