Yüz Yoga İle Dudaklarınızı Dolgunlastırın

0

Düzenli yoga vücudun alanlarını küçültür, ancak yüz yogasının dudaklarınız üzerinde ters etkisi vardır. Ağız çevresindeki kasları belirli egzersizlerle çalıştırarak, dudakları belirginleştirip ve dolgunlaştırabilirsiniz. Bu kasları arabanızda, masanızda veya kanepede otururken çalıştırabilirsiniz. Kolajen enjeksiyonlarını ve dudak dolgunlaştırıcı ürünleri atlayın ve doğal, yüz yogalarını tercih edin. Yüz yogası nasıl yapılır?

1. Aşama
Bir bardak su için ve yüz egzersizlerine başlamadan önce dudaklarınızı dudak kremi ile nemlendirin. Cildinizin nemlendirilmesi ve dudakların nemlendirilmesi yoga ile daha dolgun dudaklar elde etmek için önemlidir.

2. Aşama
Bir ağız dolusu havayı eminiz. Yanaklar yarı dolu ve şişmiş olmalı. Ağzınızın içindeki havayı bir yanaktan diğerine taşıyın. Bu hareket, kukla çizgileri adı verilen ağzınızın çevresinde çizgileri azaltır. Bunu beş kez yapın.

3. Aşama
Aynadan kendinizi 30 saniye boyunca öpün. Dudakların bu hareketi hafifçe şişmiş görünmelerini sağlar. Yüzdeki kırışıklıkları dolgunlaştıran çözümler

4. Aşama
Bir balık suratı yapmak için ağzınızın kenarlarını eminiz. Dudaklarını yukarı aşağı indir. Bir seferde dudaklarını beş saniye tut. Bunu 10 ila 20 kez yapın.

5. Aşama
Ağzınızı olabildiğince geniş açın ve 10 saniye basılı tutun. Dudaklarınızı gevşetin ve üç ila beş kez tekrarlayın.

6. Aşama
Dudaklarınızı sıkıca kapatın, içeri doğru bastırın. Ağzınızla sıçratan bir ses çıkartın, sonra dudaklarınızı gevşetin. İstediğiniz kadar tekrarlayın. Dudaklarınızı daha dolgun göstermenin sırrı


Paylaş.

About Author

Comments are closed.