3 Bileşenli Ağartıcı Alternatifli Duş Temizleyicisi

0

Ağartıcı, çevreye ve akciğerlerinize zarar verici olabilir. Sizin ve ailenizin kullandığı duşun temiz kalmasını istiyorsanız ama sert kimyasallar kullanmak istemiyorsanız size güzel ve etkili bir önerimiz olacak. Hazırlayacağınız bu temizleyici ile duşunu hem temiz olacak hem de ağartıcıya ihtiyaç kalmadan bakterileri yok etmiş olacaksınız.

Gerekli olan malzemeler
Bulaşık sabunu
Hidrojen peroksit
Karbonat

Uygulama
Duş teknesine karbonatı serpin. Karbonat hem duş teknesini dezenfekte ederken aynı zaman ovma sırasında zımpara görevi görecektir. Neden duş filtresi kullanılmalı?
Karbonatın üzerine bulaşık sabununu da ilave edin. Bulaşık sabunu kir ve yağları gidermek için mükemmel bir iş çıkarır.

Karışımın üzerine hidrojen peroksit dökün. Hidrojen peroksit bakterileri öldürür ve duş teknesini beyazlatır. Duş başlığı nasıl temizlenir?

Duşu temizlemek için fırça kullanın. Çözeltinin yaklaşık bir saat veya hatta bütün gün boyunca bekleyelim – ne kadar uzun olursa o kadar iyi olur. Ardından durulayın. Nasıl banyo yapmalısınız?

Duşun iyi görünmesini sağlamak ve her seferinde bu kadar detaylı bir yıkama yapmamak için sadece hidrojen peroksiti duş teknesine sıkarak bırakın.

Evet, bu karışım ağartıcı değildir, bu nedenle duş teknesini tamamen beyazlatmaz. Ancak bu oldukça iyi ve daha sağlıklı bir alternatif.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.