Aşk İksiri Nasıl Yapılır?

0

Gizemde örtülmüş efsane olmuş aşk iksiri insanlık tarihi boyunca var olmuş ve konuşulmuştur. Tutkulu olmaya gelince insan aklını ve vücudu harikalar yaratan kokular vardır. Kan dolaşımını arttıran uyarılmaya yardımcı olan otlar vardır. Maalesef yoğun, stresli hayatlarımızla tutkulu faaliyetlerde bulunmak zor olabilir, ancak sağlıklı bir cinsel yaşamı korumak her zaman çok önemlidir. Sadece ilişkinizi geliştiremez ve ruh halinizi yükseltmez, kan basıncını düşürür, bağışıklığı artırır, kalp sağlığını geliştirir ve sizi daha uzun bir yaşama götürür.

Aşk İksiri Nasıl Yapılır – Aşk hayatınızı arttırmak için bu ev yapımı iksiri kullanın.

Neden Yasemin: Farklı, tatlı, koku, hem erkeklerde hem de kadınlarda tutkuyu uyandırır ve yüzyıllarca kelimenin tam anlamıyla tutkulu kılmak için kullanılmıştır.

Neden Gül: Hepimiz kadınların çok düşünmeye meylediklerini biliyoruz. Gülün şehvetli kokusu, cinsel ilişki söz konusu olduğunda etkilidir.

esk-iksiri3

Neden Vanilya: Sevdiği ölümlü adamla evlenemeyen doğurganlık tanrıçası hakkında eski bir Meksika efsanesi var. Acımasızlık yerine, tüm sevenlere mutluluk ve zevk vermek için kendini vanilya haline getirdi. Sıcak kokusu (ve tadı) hoş, nazikçe şehvetli ve rahatlatıcıdır.

Neden Tarçın: Tarçın , gül, yasemin ve vanilyanın daha yatıştırıcı kokuları ile güzel bir denge oluşturur. Bu sizi rahatlatırken, tarçın ateş ve enerji patlamasını sağlar. Düzenli olarak tarçın alırsanız cinsel dürtüleriniz zamanla artırabilir. Hem erkek hem de kadınlar için güneye doğru kan akışını kısıtlayan yüksek kan şekerini düşürebildiği için çok iyi çalışıyor.

Gerekli olan malzemeler
2 çay kaşığı kuru yasemin çiçeği
1 çorba kaşığı kuru gül yaprağı
¼ çay kaşığı vanilyalı ekstre
1-2 tarçın çubuk
1 su bardağı su

ask-iksiri2Yapılışı
Tencereye 1 su bardağı su dökün. Az ya da çok ekleyebilirsiniz, birincisi daha güçlü bir ‘iksir’ ve diğerinde daha zayıf tatma elde edilir. Kurutulmuş yasemin çiçeklerinin 2 çay kaşığı, kurutulmuş gül yaprakları 1 çorba kaşığı, uzunlamasına bir vanilya kabuğu veya vanilya özü ¼ çay kaşığı ve 1-2 tarçın çubuğu ekleyin. Karışımı her şeyi birleştirmek için biraz karıştırın ve sonra 3-5 dakika kaynatın.

iksir infüzyon
Kaynadıktan sonra ısıdan çekin. İçindekileri süzün ve bir şişeye doldurun. İsterseniz soğuk isterseniz ısıtarak için. Buzdolabında  kapaklı kapta bir hafta tutabilirsiniz.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.