Beyaz Gömleğinize Kontür Ekleyin

0

Dolabınızda bulunan seyaz gömlek üzerinde değişiklik yapmak isterseniz ve gömlekte siyah-beyaz kontüründen hoşlanıyorsanız size güzel ve basit bir önerimiz olacak. Boya kalemi ile beyaz gömleklerinize istediğiniz renkte kontür yapabilirsiniz.

gomlek-boyama2

Süre: 20 dakika
Malzeme: 1 beyaz bluz
1 adet Siyah kumaş boya kalemi

Adım 1: Gömleğinizi beyaz bir masanın üzerine koyun. Nereleri ve nasıl boyayacağınıza karar verin. Beyaz gömlek üzerinde siyah kontür yapmak istiyorsanız o zaman yaka, dikiş yerleri, manşetleri boyamanız yeterli olacaktır. Boyama yaparken gömleğinizi masa üzerinde tutun ki başka yerler boyanmasın. çünkü boyama sırasında mutlaka masanıza boya çıkacaktır. Beyaz gömleğinize yeni bir stil verin

gomlek-boyama3

Adım 2: Gömlek üzerinde boyamanız tamamlandıktan sonra yaklaşık bir saat kurumaya bırakın ve son olarak ütüleyin. Beyaz giysilerden sarı ter lekeleri nasıl çıkarılır?

Tek renkli görünüme sahip olan gömleğiniz şimdi özel bir gömlek haline geldi. Temel olarak, sevdiğiniz diğer kumaş boyalarını da kullanabilirsiniz. Pembe, mavi, sarı … Gömlek yakaları nasıl temizlenir?

gomlek-boyama4


Paylaş.

About Author

Comments are closed.