Bir Dakikada Yapabileceğiniz Oda Parfümü

0

Sentetik kokuları önlerken evinizin taze kokmasını mı mı istiyorsunuz? Havayı, kumaşları, giysileri ve daha fazlasını tazelemek için bu basit spreyi hazırlayın!

Bu Spreyde Neler Var?
Bu basit ve özelleştirilebilir oda spreyi spreyi, sadece 3 basit element ile yapılır. Aşağıda verilen tarifleri takip ederek bu spreyin en sevdiğiniz versiyonunu yapabilir veya kendinize ait bir sprey yapmak için kendi benzersiz malzemelerinizi seçebilirsiniz! Çubuklu Oda Kokusu Yapımı

Damıtılmış Su – Musluk suyu kullanabilirsiniz, ancak raf ömrünü en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, damıtılmış su kullanın.

Uçucu Yağlar – Tazelik söz konusu olduğunda, limon yağı ve lavanta yağının birleşik kokularını yenmek zordur ! Canlandırıcı, rahatlatıcı ve harika bir temizlik.

Emülgatör – Cadı fındığı yağı, sürtünme alkolü veya votka gibi bir emülsiyonlaştırıcı eklemek, suyun ve yağın birlikte daha etkili bir şekilde karışmasına yardımcı olur. (Bir emülgatörle bile, sprey zaman içinde ayrılma eğilimindedir. Fakat bu, iyi bir sallamanın çözmeyeceği bir şey değildir!) Oda Parfümü Spreyi Kullanmanın 7 Yolu

Kendi Oda Spreyi Nasıl Yapılır?
Malzemeler
Küçük cam sprey şişesi
6 yemek kaşığı damıtılmış su
2 yemek kaşığı cadı fındığı, ovma alkol veya votka
10 damla limon esansiyel yağı
10 damla lavanta esansiyel yağı Evinize Lavanta Kokusunu Yaymanın En Etkin Yolu

Yapılışı
bütün malzemeleri cam sprey şişenize ekleyin. Kapağını kapatın ve birleştirmek için iyice sallayın ve kullanıma hazır!


Paylaş.

About Author

Comments are closed.