Bir Erkeğe Alınabilecek En İyi 5 Hediye Seçeneği

0

Babanıza, eşinize, oğlunuza ya da erkek iş arkadaşınıza hediye almak mı istiyorsunuz? Ama düşünüp durmanıza rağmen aklınıza bir fikir gelmiyor mu? İnternette hediye fikri araştırırken alelade hazırlanmış ürün listeleriyle karşılaşmaktan sıkıldınız mı? Sizler için bir erkeğe alınabilecek en iyi beş hediyeyi belirlemek yerine, beş farklı grupta hediye fikirlerini sıraladık. Hediye alırken dikkat etmeniz gereken şey, alacağınız ürünün kendisinden çok karşınızdakinin nasıl biri olduğudur. Böylece alışverişe çıktığınızda kendi fikrinizi oluşturmanız da kolaylaşacaktır.

  1. Romantikler İçin: Resim çerçeveleri en klasik tercih olsa da, fotoğraf baskılı telefon kılıfından sizin ve onun isminin işleneceği battaniyelere kadar geniş seçenekler de mevcut. Ayrıca farklı bir yaklaşımla erkek bakım seti veya tıraş makinesi alıp her daim hatırlanmayı garanti edebilirsiniz.
  2. Sempatikler İçin: “En İyi Sevgili” Oscar ödülü, “Yılın Babası” sertifikası veya cam içine lazerle işlenen fotoğraf-yazı aksesuarları gibi hediyeler birçok erkeği tahmin ettiğinizden daha çok sevindirecektir. Yalnız “sempatik hediye” konsepti kafanızda hemen “ucuz hediye” fikrini canlandırmamalı. Bu yüzden bu tarz bir hediye alırken yanına bir de maddi değeri olan bir “bonus” koymanız gerekebilir.
  3. Klasikler İçin: Özellikle orta yaşlı ve “oturaklı” bir beyefendiye hediye alırken tercihinizi klasiklerden yana kullanabilirsiniz. Şık bir deri cüzdan veya iyi bir kravat hem karşınızdakini sevindirecek hem de sizi iyi biçimde temsil edecektir.
  4. Fanatikler İçin: Hediye alacağınız kişi gerçek bir fanatikse, bu tür hediyelerden hiç sıkılmaz. Takımının logosunu taşıyan her ürün onun sizi her daim hatırlamasını sağlayacaktır. Fenerbahçe logolu bir kalemlikten Galatasaray kombine biletine geniş bir yelpazede seçenekleriniz mevcut olduğundan, bütçenize uygun bir hediyeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Ancak “çok sıkı” olmayan taraftarlara bu tür hediyeler almaktan kaçınmalısınız.
  5. Tiryakiler İçin: Hediye alacağınız erkek bir “tiryaki” ise, bunu değerlendirin. İyi bir kahve öğütücü, kaliteli bir karafaki, şık bir puro kutusu gibi hediyeler erkekler için çok önemli olabilir. Yalnız bu tür hediyeler alırken “sürpriz” olgusuna dikkat edin. Şarap uzmanı bir erkeğe sırf bütçenize uyuyor diye tirbuşon seti almaya kalkmayın. Eğer alacağınız şeyin (hatta büyük ihtimalle daha iyisinin) onda olup olmadığını soramıyorsanız farklı bir ülkenin şarabı, kahvesi, purosu gibi “tüketilebilir” bir hediye almalısınız.


Share.

About Author

Comments are closed.