Bir Mandal İle Arabanızı Mis Gibi Koksun

0

Arabanızdaki bir hava spreyi, hoş olmayan kokuları maskeleme konusunda harikalar yaratabilir. Genelde o kadar pahalı değildir, ancak kokulara gelince sınırlı bir seçeneğiniz vardır. Arabanızın en sevdiğiniz koku gibi kokmasını ister misiniz? O zaman bu numarayı bir mandalla denemelisin. Sadece süper kullanışlı değil, aynı zamanda bir hava spreyi daha ucuzdur.

Bu yöntem için en sevdiğiniz koku için sadece bir tahta mandal ve birkaç damla yağa ihtiyacınız var. Her araba sahibinin bilmesi gereken 7 uygulama

Tahta mandalını çıkarın ve en sevdiğinizden birkaç damlayı üstüne damlatın. Tahta yağı emene kadar bekleyin. Ardından, mandalın diğer tarafına aynı işlemi tekrarlayın, böylece tamamen yağla kaplanır. Bir süre kurumasını bekleyin ve ardından aracınızın havalandırma ızgarasına tutturun. Havalandırmayı açtığınızda, arabanıza hoş bir koku yayar.

Bir sürü tahta mandal ve en sevdiğiniz yağdan bir şişe aldığınızda, bu uzun vadeli bir çözüm olabilir. Mandaldaki koku kaybolunca, bir sonrakine geçersiniz. Artı, mandal başına sadece birkaç damla yağa ihtiyacınız var. Yani, bu yöntemi kullanırsanız, oldukça uzun süre güzel kokan bir arabanız olacak! Arabada neden telefon şarj etmemelisiniz?

Ev
Bu yöntemi arabanızdan daha çok yerde kullanabilirsiniz. Evinizde de havalanan bir yere mandalı koyabilir ve mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.