Bitki Tütsüsü Yakmanın 8 Faydası

0

Havada istenmeyen bakterilerin yok edilmesinin yanısıra tütsü dumanının ve negatif iyon üretmenin faydaları şunlardır:

Refah hissinizi arttırın ve zihinsel odaklanmayı geliştirir
Duman, havadaki aşırı pozitif iyonların doğal bir antidepresan olarak tanımlandığı şekilde zayıflatıcı etkilerini ortadan kaldırır. Tütsü İle Evdeki Enerji Nasıl Temizlenir?

Negatif enerjinin temizlenmesi
Duman, temizleyici bir etki yaratan hem hava hem de enerjinin moleküler yapısını değiştirmeye yardımcı olur.

Koku hissi hafıza ve içgüdü ile güçlü bir şekilde bağlantılı olduğu için, duman öfke, korku, endişe, keder ve depresyon duygularıyla mücadelede çok etkilidir.

“Doğanın antidepresanı.”
Dumandan kaynaklanan negatif iyonların ciddi antidepresan etkileri sağladığı görülüyor – öyle ki en azından yan etkileri olmayan reçeteli bir antidepresan kadar etkili olduğu söyleniyor. Evinizin Havasını Temizleyecek Tütsü

Havayı temizliyor
Bakterilere ek olarak, duman, alerji semptomlarını iyileştirmek için polen, evcil hayvan tehlikesi, toz, küf sporları ve diğer potansiyel alerjenlerin havasını temizlemeye yardımcı olabilir.

Eşyaları Temizler
Duman sadece bir odayı temizlemekle kalmaz aynı zamanda nesneleri de temizler. Ne zaman evinize yeni bir nesne getirirseniz, özellikle yıllar boyunca negatif enerjiye maruz kalma olasılığı olan bir antika gibi bir şey, dumanın onu temizlemek için zaman içinde geçmesine izin veren bir tütsü çubuğu kullanabilirsiniz. Evde Tütsü Yapımı

Rahatlatıcı etkiler
Duman, kan basıncını düşürmek, stresi ve gerginliği azaltmak ve nefes oranlarını normalleştirmek için bilinen, sakinleştirici, rahatlatıcı etkiler sunabilir, çünkü üretilen negatif iyonlar doğrudan kan dolaşımınıza emilir – hatta zarar verebilecek serbest radikallere karşı savaşmaya yardımcı olabilirler erken yaşlanma ve hastalıklar için.

Artan enerji
Çalışmalar negatif iyonların kişinin ruh haline yardımcı, odağı artıran ve beynin daha olumlu düşünmesini sağlar.  Kötü Enerjiyi Yok Eden Tütsü

Daha İyi uyku
Bir İtalyan çalışması, negatif iyonların uyku düzenini iyileştirmeye yardımcı olabileceğini, ayrıca serotonin üretimini düzenlemede olumlu etkileri olduğunu göstermiştir.


Share.

About Author

Comments are closed.