Biyokinezi Nedir?

0

Biyokinezi, belki de daha önce hiç duymadığınız, ilk defa işittiğiniz bir kelime olabilir. Biyokinezi zihin gücünü ve vücutta yer alan kinetik enerjiyi kullanarak hücrelere hükmetmektir. Bu enerjinin en önemli özelliği ise bedenin yeniden programlanmasını ve vücutta değişiklikler yapılabilmesini sağlamaktadır. Biyokinezi belirli kişilerde bulunabilen, herkese bulunmayan psişik bir yetenektir.

Biyokinezi yeteneğine sahip olan bir kişi, uzun süre alabilecek çalışmalar sonucunda bedeninde geçici ya da kalıcı değişiklikler yapabilmektedir. Bedeninindeki beğenmediği bölgeleri ya da hastalık barındırmakta olan bölgeleri değiştirerek onarabilir. Tüm bunları yaparken ameliyat malzemesine de gerek duymamaktadır.

Biyokinezi yeteneği, geliştirilmeye müsait bir yetenektir. Yanı Biyokinezi yeteneği olan bir kişi son seviyelere ulaştığında, insan aklının alamayacağı şeyleri de yapabilir. Efsanelerde anlatıldığı kılık değiştirme işlemini yapabilir. Yabancı olduğu bir ortama fiziksel açıdan adapte olabilmektedir. Farklı yetenekleri olan kişilerinin yanında bulunduğunda, o kişilerin yeteneklerini kullanabilir.

Biyokinezi yeteneği olan kişi, vücudunda bulunan organların sayısını artırabilir ve ya vücuduna farklı bir canlının fiziksel özelliğini ekleyebilir. Özellikle de duyu organlarını mümkün mertebede geliştirebilmektedir. Normal insanların duyamayacağı ve algılayamayacağı şeyleri de algılayabilmektedir. Efsanelerde anlatılan, fiziksel ölümsüzlüğe de ulaşabileceği iddia edilebilmektedir. Bu bedeninin hiçbir şekilde zarar görmeyeceği ve yaşlanmayacağı anlamına gelir.

Tabii ki bütün bunların hepsi Biyokinezi yeteneğinin son seviyelerine kadar ilerlemiş ve o yeteneği tamamen geliştirmiş kişilere sunulan olanaktır. Biyokinezi yeteneğini geliştirmemiş olan bir kişi burada belirtilen belirtilerin %1 ‘ini bile yapamayacaktır.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.