Bu Yöntemle Ütüleri Hızlı ve Kolay Yapacakınız

0

Ev işi yapmak, bazı insanlar için oldukça zor bir görev olabilir. Ve bu bir angaryadır! Ertelemek ya da hiç yapmamak gibi seçenek yok, yapmadıkça işiniz daha da artar.

Çamaşır yıkamanın ardından ütüleme yapılması gereken işler arasındadır. Neyse ki, ütülemenizi süper kolay ve hızlı hale getirecek bir ipucumuz var. Giysilerdeki Ütü Yanık İzi Nasıl Giderilir?

Alüminyum folyo
Kıyafetlerinizi mümkün olduğunca çabuk ütülemek için lüks bir ürüne veya pahalı bir ütüye ihtiyacınız yoktur. Çözüm çok kolay: İhtiyacınız olan tek şey biraz alüminyum folyo! Bu kullanışlı ev yardımcısı bize zaman kazandırır. Sadece mutfakta faydalı değil; Ütü konusunda da çok pratik. Ütülerin Dikey Buhar Özelliği Nasıl Kullanılır?

Nasıl çalışır?
Alüminyum folyo, ütünün sıcaklığını yansıttığından, ütü masanızın kapağının altına bir alüminyum folyo tabakası yerleştirmek, çok daha fazla ısıya neden olur. Bu ekstra ısı, kırışıklıkların giysilerinizden daha hızlı kaybolmasını sağlar. Süper kolay ve süper ucuz. Biz denedik ve gerçekten çok zaman kazandırıyor. Bu yüzden, bir dahaki sefere ütülemek için bir elbise yığını bulursanız, bu ipucunu unutmayın! Diğer ev işleri veya dinlenme için size daha fazla zaman kalır. Ütüyü Temizlemenin 6 Farklı (Kolay!) Yolu


Paylaş.

About Author

Comments are closed.