Bulaşık Deterjanında Buz Torbası Yapabilirsiniz

0

Bulaşık sabunu çoğunlukla yıkama veya diğer temizlik amaçları için kullanılır, ancak başka şeyler için de gerçekten yararlı olabilir. Örneğin, onunla harika bir buz torbası yapabilirsiniz! Buz paketin buzlukta olması olması gerçekten çok kullanışlı. Sadece içeceklerinizi soğuk tutmak için değil, aynı zamanda ağrılar veya şişmeler için de büyük rahatlama sunabilirler.

Buz paketleri her zaman elinizin altında olmayabilir. Bu yüzden birçok insan alternatifler bulmaya çalışıyor. Kendi buz torbanızı hazırlamak için basit bir yöntem keşfettik. İhtiyacınız olan tek şey, çoğu kişinin zaten sahip olduğu birkaç ortak ürün. Bulaşık deterjanının 6 farklı kullanım şekli

İhtiyacın olan malzemeler
Yeniden kapatılabilir plastik dondurucu torbası
250 ml bulaşık sabunu
60 ml sürtünme / izopropil alkol

Böyle yapılır:
Her iki sıvıyı da plastik torbaya dökün. Bulaşık sabunu kullanmak istemiyorsanız, eşit parçalarda su ve ovalama alkol de kullanabilirsiniz.
Çanta yaklaşık dörtte üçü kadar doldurulmalıdır. Aşırı havanın tamamını sıkmaya çalışın. Elde yıkama için doğal sıvı bulaşık deterjanı yapımı

Daha dikkatli olmak için, dondurucu torbasının etrafına fazladan bir plastik torba koyabilirsiniz. Torbayı, soğuyuncaya kadar dondurucunuza dik şekilde yerleştirin. Tam donmayacak biraz esnek kalacaktır çünkü içinde alkol var. Bu esneklik buz torbasını her şekilde kullanmanıza izin verecek.

Ve kendi buz torbanızı yapmak için yapmanız gereken tek şey bu! Bulaşık sabunu karışımı olan torba ısınınca tekrar dondurucuya koyabilirsiniz.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.