Çok Satan Aşk Romanı Yazarlarından 5 İlişki Tavsiyesi

0

Romantik aşk romanlarının yazarlarından, daha iyi kim, kadın erkek ilişkileri hakkında tavsiyeler verebilir ki? Aşk hakkında, içinde kıskançlık, romantizm, seks, entrika, aldatma senaryoları geçen hikayeler kurguluyorlar, romanlar yazıyorlar.

Kitapları çok satan ve mutlu evlilikleri olan 5 aşk romanı yazarının tavsiyelerine kulak verin:

 

      1. Garsona nasıl davrandığını dikkatle izleyin.

hayatkolay-ask-tavsiyeleri5

Yüreğim Sana Ait, Yüreğimdeki Arzu gibi kitapları ile tanıdığımız Eloisa James, cüzdan ve kaslarından önce, erkeklerin diğer insanlara nasıl davrandığına bakılması gerektiğini öğütlüyor.

Evinde çalışan bayana, restoran’daki garsona ya da Starbucks’daki kasiyere kaba davranan biri, gün gelecek size de kaba davranacaktır. Ayrıca sürekli böyle davranışlar sergileyen biriyle olmak, sizi yok yere gerecek ve enerjinizi boşaltacaktır.

 

     2. Bağımsız bir kadın olun!

hayatkolay-guclu-kadin

Ejder Gizemi, Kendini Aşka Bırak gibi kitapları ile çok okunan Sophie Jordan, genç  yaşlarda evlenmiş ya da evleneceklere, gün gelince kendi ayaklarının üzerinde durabileceği bir B planının olması gerektiğini vurguluyor. Kendisi de 25 yaşında hayatının aşkı ile evlenmiş, hala mutlu bir evlilikleri olmasına rağmen hem evli,  hem de kendi ayakları üzerinde durabilen kadınların daha mutlu olacağına değiniyor.

     

     3. İletişim Kurun.

hayatkolay-ask-tavsiyeleri3
Jaci Burton, Oyunbozan ve Kusursuz Oyun kitaplarının yazarı, kadın-erkek ilişkilerinde en önemli şeyin, iletişim kurmak olduğunu söylüyor. Her iki taraftan biri, gerçekten aşık olduğunu düşünüyorsa, tamamen açık konuşmalı ve dürüst olmalı.

 

      4. Kendinizi O’nun yerine koyun.

hayatkolay-ask-tavsiyeleri4

Beni Uzaklarda Arama kitabının yazarı Kieran Kramer, kadınların kendilerini zaman zaman erkek arkadaşlarının ya da kocalarının yerine koymalarını tavsiye ediyor. Kendini kocasının yerine koyduğunda, O’nu daha iyi anladığını ve daha fazla şefkat duyduğunu belirtiyor. Özellikle herhangi bir konuda eşine sinirlendiğinde, O’nun gözleriyle dünyaya baktığını, anlamaya çalıştığını böylelikle ilişkilerinin daha sağlam olduğunu dile getirmiş.

   

      5. Fantezileriniz hakkında konuşun.

hayatkolay-ask-tavsiyeleri2

New York Times Bestseller’larından Nefes Nefese Üçlemesi’nin yazarı Maya Banks, çiftin fantezilerini birbirleriyle paylaşarak daha heyecanlı bir seks hayatlarının olabileceğini ve iyi bir cinsel hayatın da mutlu bir ilişki demek olduğunda bahsetmiş.


Share.

About Author

Comments are closed.