Cool Erkek Olma Taktikleri

0

Beyler, bayanların dikkatini çeken iddialı kısacası cool erkeklerden mi olmak istiyorsunuz? Sizin için bir araştırma yaptı ve bayanların sevdiği cool erkeklerdeki ortak özellikleri bir araya getirdik. Bayanlarla konuşmayı bilen bir erkekseniz bu taktiklerin başarılı olması sın derece yüksek.

  • Bir ortama girdiğinizde cüzdan ve telefonu elinde tutan, dik durarak etrafı süzen erkekleri hatırlayın. Bir anda bütün kızlar cool erkeğe döner ve kalır. İşte örnek almanız gereken cool erkek tipi 1 budur. Dik duruş bayanların üzerinde güçlü bir izlenim yaratmanızı sağlar, etrafı süzmeniz ise aslında dikkat çekmenizin en hızlı yoludur, çünkü her an bir bayanla göz göze gelme imkanınız vardır.
  • Kalabalık bir ortama giriyorsanız sizinle konuşulmadığı sürece sadece tanıdığınız kişiyle konuşun; herkes dağıldığında mutlaka arkadaşlarınıza şu kimseyle konuşmayan arkadaşın cümleleri kurulacaktır. Bu yöntem sizin zevzek olmayan, ağır başlı, kendi halinde ve seçici bir adam olduğunuzu yani cool bir adam olduğunuzu gösterecektir.
  • Yanınızda bir bayan arkadaşınız varsa ve ondan hoşlanıyorsanız; gece boyu sadece ona eşlik edin. Asla ve asla ona dokunmak gibi adımlar atmayın. Göz temasını sıkça kurun ve gerekli olmadıkça sohbetleri uzatmayın. Cool bir adam olarak gece sonunda öpücüğünüzü alacaksınızdır.
  • Giyiminize ve parfümünüze dikkat edin
  • Bayanların yanında para ödemeyin, lavaboya gidiyorum diyerek hesabı ödeyen ve döndüğünde hadi gidelim diyen erkeklerden olun
  • Yürürken daima dik ve ileri bakan bir beyefendi olun
  • Karşıdan karşıya geçerken bayanların kolunuza girmesini rica edin, sevgiliniz ise elinden tutun
  • Yanınıza gelen çiçekçileri Allah versin kardeş deyip göndermektense teşekkürler demeyi tercih edin

Bu söylediklerimizi göz önünde bulundurduğunuzda ve birazda güzel sohbet etmeye başladığınızda kızların sevgilisi olmaya hak kazandınız demektir. Cool erkek olmak her zaman yakışıklı erkek olmaktan daha etkili olabilecek bir silahtır.:)


Paylaş.

About Author

Eğlenmeyi seven farklı yaşamlara saygı duyan ve sürekli yeni insanlar tanımayı seven biriydim. Henüz tanınmayı bekleyen koca bir dünya vardı; her santimini gezmek, yeni yemekler yemek, yeni insanlar tanımak ve yeni felsefeler öğrenmek istediğim bir hayatım vardı. Ancak bunu birilerine duyurmak bir yerden sonra daha önemli gelmeye başladı. Yazmayı ve okumayı tutkulu bir şekilde seviyordum ve artık düşüncelerimi insanlarla paylaşmak istediğimi fark ettiğimde bütün bunları yazıya dökmeye başladım… Özellikle güzel film izlemenin; insanın yaşamını yönlendirmesi konusunda büyük bir etkisi olduğunu düşünüyorum; bu güne kadar birçok film izledim ve çoğunda ben olsam ne yapardım dedim. Bir filmde başrol olmak aslında hayal değil sadece. Yazdıkça bir yerden sonra aslında bütün filmlerin bizim hayatlarımızdan esinlenilerek yazıldığını; aslında herkesin kendi filminin başrolü olduğunu gördüm… Yazmanın insanlar üzerinde huzurlu bir etki bıraktığına inanıyorum. Benim için yazının gücü kıyaslanamaz. Tıpkı bağırarak söylediklerinizin beyine emir gibi gitmesi gibi yazıda evrene yolladığınız emirler bence…

Comments are closed.