Dar Ayakkabıyı Genişletmenin Kolay Yolu

0

Biz kadınlar ayakkabıları severiz (çoğu zaman). Özellikle indirimdeyken satın almayı daha çok seviyoruz. Genellikle alışveriş çılgınlığımızdan eve geldiğimiz ve aldığımız ayakkabılar düşündüğümüz (veya umudumuz) kadar rahat olmadığının farkına varırız… Peki ya sonunda? Ya ayağımız rahat etmese de giyip iskence çekiyoruz ya da iade ediyoruz. Bu yöntem sayesinde, ayakkabılarınızı çok kolay bir şekilde gererek, size mükemmel şekilde uyabileceklerinden emin olabilirsiniz.  Deri Çanta ve Ayakkabıdaki Çizikler İçin Çözüm

İhtiyacın olan malzemeler
İki kilitli torba
Su
Dondurucu

Yapılışı
Kilitli torbaları yarıya kadar suyla doldurun ve ayakkabılarınıza koyun (önce torbaların kilitlerini kapatmayı unutmayın!). Torbayı ayakkabının burnuna yeterince itmeye çalışın. Ayakkabıları içine su torbaları konacak şekilde dondurucuya koyun ve su donuncaya kadar orada kalmalarını sağlayın. Yüksek Topuklu Ayakkabı ile Nasıl Daha Rahat Olursunuz?

Sonra onları dondurucudan çıkarın ve buzun yaklaşık 20 dakika boyunca çözülmesine izin verin. Ayakkabılarınız biraz uzayacak ve eskisinden daha geniş olacaktır. Nasıl yapıldığını aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz. 


Paylaş.

About Author

Comments are closed.