Deri Ceket Nasıl Esnetilir?

0

Deri ceketler bir süre kullanılmamalı halinde sertleşirler. Bazen alınan bir deri ceket tam üzerine olmasına rağmen sizi gerer ve rahatsız eder. Bu durumda deri ceketin biraz esnetilmesi gerekmektedir. Peki deri ceket nasıl esnetilir?

1.Aşama

Ceketin sertliğini, evin içinde bir veya iki saat giyerek kırın. Bir deri giysiyi ne kadar çok giyerseniz o kadar çok esnetebilirsiniz. Ceketinizin altına giysilerinizi giyin ki, esneme daha kolay olsun. Deri Giysilerin Yaka Lekeleri Nasıl Çıkarılır?

2. Aşama

Ceketinize yumuşak bir bezle deri kremi uygulayın. Ürünü ellerinizle kumaşa koyun. Ekstra kremi omuz veya dirsek gibi sert yerlere odaklayın. Fazlalıkları silin ve ceketi tekrar giymeden önce 24 saat boyunca dinlendirin.

3. Aşama

Cekete su ile püskürtün ve ceketi kuruncaya kadar giyin. Deri kurutulduktan sonra vücudunuza yapışır. Deri Bakımı Nasıl Yapılır?

4. Aşama

Germek için deriyi iki elinizle çekin. Her seferinde birkaç santimetre alıp sol elinizle bir yönden çekin ve sağ elinizi kullanarak ters yönde çekin. Bunu daha iyi bir uyum için haftada birkaç kez yapın.

5. Aşama

Deri ceketi profesyonel bir deri işçisine götürün. Bu deri şirketleri kaba kumaşların işlenmesine yönelik özel ürünler içeriyor. Deri Ayakkabı Nasıl Temizlenir?


Paylaş.

About Author

Comments are closed.