Deri Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

0

Deri spor ayakkabılarınızı ilk giymek için kutudan çıkardığınızda, yüzeylerinde lekelenme veya leke oluşması muhtemel değildir. Ancak, bu normal aşınma ile değişir. Deri spor ayakkabılarınızı kirlendiklerinde veya sürtündüklerinde temizlemek çekici görünmelerini sağlar.

Herhangi bir yüzey tozunu yumuşak kıllı bir fırça veya kuru bir bezle silin. Spor Ayakkabınızı Portakal Kabuklarıyla Yenileyin

Küçük bir kabı temiz suyla doldurun ve bir kenara koyun. Akan suyun altında bir sünger tutun. Fazla suyunu sıkın.

Süngerin yüzeyine sıvı sabun dökün. Sabunu dağıtmak için süngerin yüzeyine parmaklarınızla sürün.

Dairesel hareketlerle ayakkabıları süngerle temizleyin. Sert lekeleri çıkarmak için basınç uygulayın.

Temiz bir bezi su kabına batırın ve fazla sıvıyı almak için hafifçe sıkın. Sabun kalıntısını gidermek için ayakkabıları ıslak bezle silin. Spor Ayakkabınızdaki Kırışıklıkları Giderme yöntemi

Aşırı nemi almak için ayakkabıları kuru bir bezle ovalayın. İyi havalandırılmış bir alanda kurumasını sağlayın.

İpucu
Beyaz deri spor ayakkabılardan yüzey lekelerini çıkarmak için sihirli silgi ürünü kullanın.

Hızlı rötuş yapmak için, derideki çamur veya kir lekelerini bir bebek ıslak bezi veya nemli bir bezle silin. Tüm yüzey nemini gidermek için deriyi kuru bir bezle kurulayın.

Ayakkabıları temizledikten sonra cilalamak için, ayakkabılarınızın rengine uygun bir renkte bir miktar deri krem ​​uygulayın.  Çamaşır Makinasında Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir?

Uyarı
Deri spor ayakkabılarınızı temizlemek için çamaşır makinesine koymayın. Bu, ayakkabılara çarpık veya başka şekilde zarar verebilir.

Deriye zarar verebileceğiniz için ıslak ayakkabılara ayakkabı kremi sürmeyin.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.