Düğün Günü Cildinizin Mükemmel Olması Için İzleyeceğiniz Yollar

0

Düğünlerde tüm dikketler gelinin üzerindedir. Her zaman gelinin güzelliği en çok konuşulan konulardan biridir. Her gelin, düğün gününde mükemmel görünmek ister ve bunun için çaba sarfeder. Uzmanlar gelinin mükemmel görünmesi için düğün öncesinde yapılması gerekenleri ortaya çıkardılar. Gelinlik, saç, takılar bir yana gelinin cildi özellikle odaklanılması gereken bir nokta.

6 Ay Önce

Lazer epilasyon tedavilerine başlayın. Eğer bıyık bölgenizde tüylenme varsa bu soruna köklü bir çözüm bulun. İsterseniz balayı için bikini bölgesi ve bacaklarınıza da epilasyon yaptırabilirsiniz.

Cildinizde akne, hiperpigmentasyon gibi sorunlar olabilir. Bu konuda bir dermatologdan yardım alın. Çünkü cildinizde bulunan bu sorunların giderilmesi uzun bir süre alabilir.

Yüzünüzde ince çizgiler oluşmaya başlamışsa, iğne ile dolgu yaptırabilirsiniz. Ancak bu işlemin doğru kişiler tarafından yapıldığına emin olun. Aksi halde düğün günü yapılan yanlışlıkların izlerini taşıyor olabilirsiniz.

Bu arada kaşlarınızla ilgili yeni bir düzelme yapmak istiyorsanız şimdi başlamanız iyi olur.

1 Ay Önce

Cildiniz üzerinde sorunlar olduğunu düşüyorsanız o zaman cilt soyma gibi bir seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Eğer cildinizde o denli bir bozukluk yoksa o zaman peeling ve cilt tonunu açmak için evde bazı yöntemleri uygulamaya başlayabilirsiniz. bir ay içinde bu uygulamalar sonuç vermeye başlayacaktır.

Gelinlik içinde gögüslerinizin nasıl görünmesini istiyorsunuz. Eğer büyük ve dolgun görünmesini istiyorsanız geçici implantlar deneyebilirsiniz.

2 Hafta önce

Teninizin bronz görünmesini istiyor olabilirsiniz. Beyaz gelinlik içinde bronz ten güzen görünecektir. Bunun bronzluk veren spreyleri deneyin. Böylece düğün günü kullanacağınız tonu birkaç deneme ile bulabilirsiniz.

1 Hafta Önce

Cildiniz üzerinden bulunan tüm ölü derilerin yok olması için peeling yapın. Daha derin bir temizleme işlemine girmeyin, cildiniz tahriş olabilir ve düğün günü kötü görünebilir.

1 ila 2 Gün Önce

Düğüne artık iki gün kaldığında evde cildinize parlıklık verecek maske uygulamanın zamanı gelmiş demektir. Maskenin formülü besleme ve nemlendirme üzerine olmalıdır.

Büyük gün

Cildinizi makyaj öncesinde oksijenle temizleyin. Böylece cildiniz temizlenip nefes alacaktır. Ardından kapatılcılarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu arada ellerinize bakım uygulamayı da unutmayın. Mutlaka nemlendirici sürün. Çünkü nikah yüzünüğüz için herkes ellerinize bakacaktır.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.