En İyi Halı Yıkama Makinesi Modelleri

0

Günümüzde hemen her evin olmazsa olmaz ihtiyaçları arasında adını yazdıran halı yıkama makineleri geniş seçenek yelpazeleri ile kafa karıştırmaktadır. Doğru makineyi seçmek bu aşamada oldukça önemli iken en iyilerini bilmek ve buna göre seçim yapmak en doğru karar verme yöntemi olarak bilinir.

Fakir Deluxe Enerji Tasarruflu Inox Halı Yıkama Makinesi

Farklı renk seçenekleri de bulunan ancak en çok siyah rengiyle tercih edilen Inox halı yıkama makineleri, 690 TL’den başlayan fiyatları ile hem uygun fiyatlı hem de en iyilerden biri olarak gösterilmektedir. 4.3 litre büyüklüğünde temiz su tankı bulunan bu makine içerisinde aynı zamanda dünyadaki tek kirli su tahliyesi sistemi de bulunmaktadır. Paslanmaz çelik gövdesi de bulunan Fakir halı yıkama makinesinde halı yıkama özelliği dışında koltuk ve sert zemin yıkama özelliği de bulunmakta ve ıslak ve kuru vakum özelliği sayesinde normal süpürge olarak da kullanılabilmektedir.

Fantom Robotix Su Filtreli Halı Yıkama Robotu

Fantom firmasının en başarılı halı yıkama makineleri arasında yer alan Robotix su filtreli halı yıkama robotu, ıslak vakumlama, su filtreli temizlik ve toz torbalı temizlik işlemlerinin üçünü bir arada bulunduran nadir makineler arasında yer almaktadır. Özellikle astım hastaları, çocuklar ve evcil hayvan besleyen aileler için ideal kullanım özelliklerine sahip olan halı yıkama makinesi, 6 litre büyüklüğünde temiz su, 9 litre büyüklüğünde de kirli su haznesi bulundurmaktadır.

Arnica Hydra Rain Turbo Başlıklı Halı Yıkama Makinesi

420 TL’den başlayan fiyatları ile en uygun halı yıkama makineleri arasında yer alan Arnica Hydra Rain halı yıkama makineleri, turbo başlığı ve çift borulu özelliği ile en iyi halı yıkama makineleri arasında üst sıralarda yer almaktadır. Şeffaf su tankı bulunduran bu makine aynı zamanda özel bir su filtreleme özelliğine sahiptir ve bu özellik sayesinde tozun suya hapsolmasını sağlamaktadır. Sınırsız hareket kabiliyetine sahip olan bu makine, hepa filtreye de sahiptir.

Fakir Magic Steam Vac Basic Buharlı Temizlik Robotu

Fiyat olarak diğer halı yıkama makineleri ile kıyaslandığında yüksek fiyatı ile dikkat çeken Fakir Magic Steam Vac Basic buharlı temizlik robotu, özelliklerine dikkat edildiğinde diğer makinelerden çok daha üstün özelliklere sahip olması nedeniyle bu fiyatı fazlasıyla karşılanmasına neden olmaktadır. Halı yıkama makinesi özelliğinin yanı sıra, sert zemin, cam ve parke yıkama özelliğine de sahip olan bu temizlik robotu, 4 bar buhar gücüne sahip olması sebebiyle su buharı ile kalıcı ve güzel temizlik yapma imkânı tanımaktadır. 5 litre su tankına sahip olan bu makine aynı zamanda 4 kademeleri bir filtreleme sistemine sahiptir ve bu özellik sayesinde temizlik amaçlı kullanıldığı her yerde kolay ve kalıcı bir temizlik imkânı sunar.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.