Evdeki Her Odada Bulunması Gereken Doğal Taşlar

0

Evinize enerjik bir destek vermenin basit ve nispeten ucuz bir yolu, tüm doğru titreşimlerle kristalleri bir araya getirip onları stratejik olarak yaşam alanınıza yerleştirmektir. Evinizdeki her oda, her birinin kendine özgü enerjik bir özelliği bulunduğundan, her bir bölgeyi daha rahatlatıcı, pozitif, korumalı veya yaratıcı kristaller yerleştirmelisiniz.

Ana yaşam alanı
Bu, ortamınızda zamanınızın çoğunu harcama eğiliminde olacağınız ve muhtemelen başkalarının evinizin enerjisini genel olarak hissettiği bir yer olduğu için, pozitifliği artıran ve davetkar bir aydınlık hissi veren kristalleri seçin.

Selenit : iyileştirici, arındırıcı, temizleyici ve temizleyici. Selenit, negatif titreşimler için bir boşluk gibidir ve enerjisel olarak uzayınızdaki ışığı açmak gibidir.

Ametist : sakinleştirici, dengeleyici, korunmalı, negatif enerjileri temizleyici. Herkesin ihtiyaç duydu 5 doğal taş ve kullanımları

Yatak odası
Yatak odası enerjisi açısından aradığınız şeye bağlı olarak, kristaller, uykuya yardımcı olmak için rahatlatıcı, meditatif bir kalite verebilir veya bu sevgi ve tutku titreşimlerini harekete geçirebilir.

Selestit : Rahatlatıcı, sakinleştirici, kaygıyı hafifletir. Bu huzurlu bir gece uykusunu teşvik etmek için kreşlere veya çocuk odalarına yerleştirmek için harika bir taş.

Gül Quartz : aşk, duygusal sağlık, kalp iyileşmesi, kalp bağlantıları, kendini sevme.

Carnelian : tutku, ifade, güven.

Ofis / çalışma alanı
Çalışma ortamımızda daha fazla güven, bereket, daha iyi fikir akışı veya yaratıcılık arayışında olabiliriz. Çalışma alanınızın özel gereksinimlerini karşılayan bir taş veya kristallerin bir kombinasyonunu seçin. İki basit malzeme ile negatif enerjiden kurtulun

Sitrin : yaratıcılık, motivasyon, kendini ifade etme, enerji verici.

Pirit : zenginlik, bolluk, kariyer ve maddi mallar açısından açık ve temelli düşünme.

Lapis lazuli : düşüncenin netliği, tarafsızlık, gerçeğin söylenmesi, perspektif, karar verme.

Yemek odası
Genellikle yemeklerinizi hangi alanda yediğinize, özellikle diyet veya yiyecek sorunları ile mücadele ediyorsanız, pozitiflik ve denge hissi veren bir kristal yerleştirmeyi düşünün.

Ametist : enerjiyi temizler, ılımlılığı ve sıcaklığı artırır. Diyet dengesi arıyorsanız, bu mükemmel bir seçimdir. (Bu taşı, bir işkolik iseniz ofisteki herhangi bir odaya yerleştirebilirsiniz!)

Turkuaz : sağlığı ve sindirimi destekler, stresi azaltır, duygusal dengeye iyi gelir; duygusal yiyenler için harika!

Mutfak
Bazılarımız için yemek yapmak yasak ama gerekli bir faaliyettir. Kendini yetersiz hissedebilir ve tekrar tekrar aynı yemekleri hazırlayabiliriz. Bu, yaratıcılığı, keşfi ve güveni teşvik eden taşlar eklemek için harika bir yer. Evinizden negatif enerjiyi çıkarmak için 8 ipucu

Kalsit : ısınma, sıcak karşılama, besleyici… bu, mutfağınızı evin merkezi haline getirecek.

Apatit : yaratıcılık, kendini ifade etme, rehberlik, açıklık.

Giriş
Evinize kapının hemen dışına güçlü bir koruma taşının yerleştirilmesi tavsiye edilir, böylece içeri girmeden önce sizden negatif enerjiyi temizler ve giriş yolunuzu açar. Bu mümkün değilse, kapınızın iç kısmına yerleştirin.

Siyah turmalin : koruma, negatif enerjileri / ağır enerjik toksinleri emer.

Quartz : temizlik, pozitiflik, arıtma, berraklık.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.