Güderi Eşyaları Temizleme Yöntemi

0

Süet benzeri yumuşak bir deri olan güderi, koyun, kuzu ve keçilerin derisinden yapılır. Genellikle aşındırıcı olmayan bir temizlik bezi olarak kullanılan bu emici deri, eldiven, el çantası ve palto yapımında da kullanılır. Kolayca kalıcı lekelere dönüşen su hasarını önlemek için güderi deri ceketinizi temizleyin ve saklayın.

Aşama 1
Herhangi bir yüzey sıvısını emmek için temiz beyaz pamuklu bir bezle güderiyi kaplayın. Nazik o Aşama olun ve bezin sıvıyı iyice çekmesini sağlayın. Kesinlikle kuvvetli sürtünmeden kaçının. Temizlemeye başlamadan önce en az 24 saat kurumasını bekleyin. Süet Üzerindeki Farklı Lekeler Nasıl Çıkarılır?

Aşama 2
Etkilenen bölgeyi yumuşak kıllı bir diş fırçasıyla hafifçe ovalayarak kiri veya çamuru temizleyin. Çamur veya kir kaybolana kadar devam edin.

Aşama 3
Bir süet silgisi ile su lekelerini çıkarın veya etkilenen alanı ileri geri hafifçe fırçalayın.

Aşama 4
Yeni temizlenmiş bölgeleri temiz beyaz pamuklu bir bezle hafifçe ovalayarak güderi ceketin üzerindeki izleri yok edin. Kat görünümünü geri vermek için hafifçe ileri geri hareketler yapın. 6 Adımda Süet Ayakkabınızı Yeni Gibi Yapın

Aşama 5
Güderi üzerinde kullanım için formüle edilmiş bir sprey veya krem ​​deri koruyucu uygulayın.

Aşama 6
Güderi deri ceketinizi serin ve kuru bir yerde, doğrudan güneş ışığından uzakta saklayın. Uzun süre saklamak için plastik bir giysi çantasına değil pamuklu bir kumaşa geçirin. Pamuk derinin nefes almasını sağlar, küflenmeyi ve küf oluşumunu önler. Deri Giysilerin Yaka Lekeleri Nasıl Çıkarılır?


Share.

About Author

Comments are closed.