Güne Taze Ve Yenilenmiş Olarak Başlamak İçin 7 Duş Önerisi

0

Bazı sabahlar, sıcak bir duş güne zinde ve taze başlamak için yeterli değildir. inanılmaz bir duygu bırakacak kokular sayesinde güne başmangıcı daha canlı hale getirebilirsiniz. Sizde güne zinde başlamak için aşağıdaki önerilerden birini uygulayabilirsiniz.

Uçucu yağlar: Duş yaparken kullanacağınız ürünlerin yanına sevdiğiniz duş esansiyel yağlarından birkaç şişe koyun. Duş yaparken bir kaç damla kullanmanız yeterli olacaktır. Hem siz hem de banyonuz mis gibi kokacaktır.

Taze çay poşeti: Duşunuza aroma eklemek isterseniz bunun en pratik yollarından çay poşetidir. Ayaklarınızın yanına bu çay poşetini koyun.

Banyo tuzları: Küvetinizin içinde banyo sırasında banyo tuzlarından ilave edin. isterseniz duş yaparken de üzerinize sürebilirsiniz. Banyo tuzları kabararak vücudunuzu rahatlatacaktır.

Kurutulmuş otlar: Duşunuza bir kap içinde kurumuş otlar veya çicekler koyabilirsiniz. Duşun buharı ile bu otların kokusu etrafa yayılacaktır. Otların kokularının tazeliğini yitirmemesi için haftalık olarak yenileyin.

Banyo için bombalar: Kendiniz banyo içinde çözülecek bombalar hazırlayabilirsiniz. Bunların içine istediğiniz kokuları ilave ederek duş sırasında  mis gibi koku yaymasını sağlayabilirsiniz.

Taze çiçekler:  Gardenias veya gül gibi güçlü kokuları bulunan çicekleri banyonuzda tutabilirsiniz. Haftalık olarak çiceklerinizi yenileyin. duş yaparken bu çiceklerin kokuları sizi canlandıracak ve enerji verecektir.

Hava spreyi: Kendinizin yapacağı, kişiselleştirilmeş hava sperleri de banyonuz için mükemmel bir çözümdür. Yağlar, buharla birlikte karışınca güzel koku tüm banyoyu saracaktır. Aynı zamanda kokulu yağları cildinize sürmeniz uzun süre taze kokmanıza neden olur.


Paylaş.

About Author

Comments are closed.