Kadife Nasıl Yıkanır?

0

Kadife, çok çeşitli renklerde ve desenlerde olabileceği gibi solmayı önlemek ve parlak renkleri korumak için soğuk suda yıkamadan önce kadife giysilerini ters çevirin. Ayrıca çamaşırları kurutucudan hala hafif nemliyken çıkarmanızı, kurumaya bırakmanız ve kırışıklıkları gevşetmek için dikişleri düzeltmek gerekir. Kadife Koltuk Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Giysilerin içini dışa çıkarıp yıkamadan önce düğmeleri iliklemeli ve fermuarlar kapatılmalı. Sıcak su, normal deterjan ve çamaşır makinesinde normal bir ayar kullanın. Giysileri kurutucuya yerleştirmeden önce silkeleyin. Yine de hafif nemliyken giysileri çıkarmanızı, dikişleri, cepleri düzleştirmeniz ve kurutmayı tamamlamak için giysiyi asmanız öneriliyor. Dar Kadife Pantolon Nasıl Gevşetilir?

Nazik bir fırçalama düzleştirilmiş bir tüyü canlandırabilir. Bu özel bakım, kadifenin ezilmesini veya bozulmasını önlemeye yardımcı olur. Giysiyi buharlı bir banyoya asın, tüyleri canlandırmak için giymeden önce tamamen kurumasını sağlayın. Eteklerde ve pantolonlarda askı izlerini önlemek için dikiş bandı askı kemerin içine geçirin. Kadife Kıyafetler Nasıl Temizlenir?


Paylaş.

About Author

Comments are closed.